"Pahad emmed 2" toob meieni loo kolmest alahinnatud ja ülekoormatud emast, kes hakkavad vastu iga ema Super Bowli, jõuludega, kaasas käivatele raskustele ja ootustele. Nagu ideaalsete jõulude korraldamine poleks niigi raske, peavad emad sel aastal võõrustama ka enda emasid. Amy, Carla ja Kiki avastavad, mis on tegelikult jõuludel kõige olulisem, ning saavad oma emadega lähedasemaks.

Mila Kunis astub taas üles armastusväärse ja elavaloomulise Amyna, kes annab endast parima, et saada hakkama kaosega, mis kaasneb maja ehtimise, kokkamise, kuuse toomise, kinkide ostmise ja pakkimisega. Seekordsed jõulud muudab veel keerulisemaks Amy ja tema uue(poolse) peika Jessie perede kokku viimine. Amy on otsustanud iga hinna eest korraldada täiuslikud jõulud.

Kathryn Hahn kehastab taas Carlat, töötavat üksikema, kelle maniküür on alati ta tujuga vastavuses. Ta on valmis iga hetk lõbutsema, kutsu vaid. Keegi ei või kunagi kindel olla, mis tema suust järgmiseks kõlab.

Kristen Bell on seegi kord Kiki rollis. Neli väikest last ajaksid ka parima ema hulluks ja Kiki ei ole erand. Ta annab endast parima, et ühendada lastekasvatamine ja abikaasaga kvaliteetaja veetmine.

Christine Baranski mängib Amy ema Ruthi, perfektsionisti, kes armastab jõule ja peab pühadeaega võistlusspordiks. Ta astub jõuludele vastu 100-protsendilise entusiasmi ja intensiivsusega.Ruth ja tema abikaasa Hank, keda kehastab Peter Gallagher, sõidavad Palm Beachist Chicagosse, et veeta jõulud oma tütre ja lastelastega.

Cheryl Hines mängib Kiki ema Sandyt. Sandy abikaasa on surnud ning ta ei ole lesepõlvega leppida suutnud. Sandy lausa jumaldab Kikit, aga kipub oma armastusega piire ületama.

Susan Sarandon kehastab Carla ema Isist. Isis on muretu kanepit suitsetav hipi nagu ta tütargi... aga veel hullem. Pläru suitsetamisest kõrgete kontsadeni – selle ema-tütre puhul pole küll käbi kännust kaugele kukkunud,

"Pahad emmed 2" tõi taas kokku "Pahade emmede" tegemise juures olnud dünaamilise duo: stsenaristid/režissöörid Jon Lucase ja Scott Morre’i ning produtsendi Suzanne Todd’i.