1964. aastal avatud Eesti kinomaastiku vaieldamatu ikoon kannab tänasest uut nime – Cinamon Kosmos. Sellega astub Kosmos IMAX lõplikult rahvusvaheliselt laienevasse Eesti kinoketti Cinamon, kuhu praegu kuuluvad kinod Tartus, Riias, Liepajas ja Kaunases ning 2018. aastast kolm uut kino Helsingis ja Tallinnas.

2014. aastal Kosmose põhjalikult renoveerinud ning sinna Balti- ja Põhjamaade esimese IMAX kino toonud Cinamon Holdingu juht Tatiana Tolstaya lausus, et tänane sündmus oli loogiline samm järjest kasvava Cinamoni kinoketi plaanide ahelas. "Kui ettevõte kasvab, siis pole mõtet opereerida kahe erineva brändiga, vaid need tuleb liita üheks tugevaks tervikuks ühe nime alla," lisas Tolstaya.

Kõigile silmaga nähtav muudatus toob legendaarse Kosmose seinale Cinamoni värske logo, mis on osa kinoketi uuest visuaalsest identiteedist. Laiem muutus puudutab aga Cinamoni kõiki seniseid ning uusi kinosid Balti- ja Põhjamaades.

"Me teeme kummarduse legendaarsele Tallinna esinduskinole ning nimetame Cinamoni kõikide kinode suurimad ning moodsaima tehnikaga saalid Kosmose saalideks," selgitas Tolstaya. "Kosmost ehitades oleme saanud oma suurimad õppetunnid, kuidas ehitada tippkinosaali. Nüüd viime seda kogemust edasi ka kõikidesse teistesse meie kinodesse. Seega sümboliseerib Kosmose nimi meie pühendumist pakkuda oma külalistele alati ja igal pool parimat kinokogemust maailmas."

Lisaks tähendavad värsked uudised seda, et uue nimega Kosmoses hakkavad kinosõprade jaoks kehtima kõik Cimanoni kinoketi soodustused ja boonused.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid