Hannah Ild

Hannah Ild | Aprilli lõpus teatasid lauljanna Hannah Ild koos ettevõtjast abikaasa Ander Ildiga rõõmusõnumit tütre sünnist, kes sai uhkeks nimeks Elisabeth Emmy. Paar on olnud abielus 15 aastat.


Tanja Mihhailova-Saar | Mullu varasügisel Itaalias abiellunud ja kümmekond aastat koos elanud lauljatepaar Tanja Mihhailova-Saar ja Mikk Saar tervitasid tänavu veebruari keskpaigas oma esmasündinut — poisslast, kel pandi nimeks Teodor.

Anni ja Tomi Rahula beebi Rubiga

Anni Rahula | Eelmise aasta juuni viimastel päevadel sündis jalgpallikohtunike ja muusikaettevõtjate paarile Tomi ja Anni Rahulale tütretirts. Tomil on eelmisest abielust Ithaka Maria Rahulaga tütar Agathe Vega, Annile on Rubi esimene laps. Hiljuti tuli paar välja ka avameelse avaldusega, et nende tütar Rubi sündis kunstliku viljastamise teel.

Brigita Murutar | Mullu oktoobri algul sündis muusikute paarile Brigita Murutarile ja Paul Neitsovile kaunis tüdruklaps nimega Loore.

Kristel Kruustük | Eesti üks noorimaid miljonäre, üleilmset tarkvaratestijate võrgustikku Testlio üles ehitav Kristel Kruustük sünnitas oma abikaasale Markole tänavu veebruari keskel poisipõnni, kelle nimeks sai Aaron.
Olga Temnikova ja Indrek Kasela

Olga Temnikova | Galerist Olga Temnikova sai käesoleval aastal koos oma ettevõtjast elukaaslase Indrek Kaselaga lapse. Kuna paar hoiab oma eraelu meedia eest kiivalt varjul, pole teada, millal täpselt paari järeltulija ilmavalgust nägi.

Siret Kotka-Repinski

Siret Kotka-Repinski | Mullu suvel abiellunud riigikogu liige Martin Repinski ja tema abikaasa Siret Kotka-Repinski tervitasid oma esiklast oktoobri algul. Poisslapsele pandi nimeks Morgan.


Hele-Riin Uib | Tulise trummarite duo Drum Attack liikme Hele-Riin Uibi ja tema elukaaslase, endise ujuja Raiko Pacheli, perre sündis mullu septembri algul pisipreili, kellele pandi nimeks Eleonora.


Grete Šadeiko | Mullu juuli algul teatasid Eesti mitmevõistleja Grete Šadeiko (nüüdseks Grete Griffin), et tema ja jalgpallur Robert Griffin III perekonda sündis esimene ühine järeltulija, tütar Gloria. Robertil on varasemast abielust tütar.

Annika Aljand | Väga napilt mahub nimistusse ka Eesti ujumiskuulsuste paar Annika ja Martti Aljand, kelle perekonda sündis pisitütar eelmise aasta mai lõpus.

Eleri Viinalass | Viinalasside pere on olnud oma harmoonilisuse ja üksmeelega suureks eeskujuks tervele Eesti rahvale. Nüüd kasvab nende peres ka kuu aega vana pisibeebi Elviine, kes nägi ilmavalgust aprilli esimestel päevadel.


Maiken Schmidt | Märtsi lõpus tervitas Linnateatri näitlejate paar Priit Pius ja Maiken Schmidt oma perre esimest järeltulijat, kelle nime ei soovita avalikkusele teada anda.

Maarja-Liis Ilus | Muusikaettevõtjate paar Maarja-Liis Ilus ja Fred Krieger said õnnelikeks lapsevanemateks tänavuse aasta esimestel päevadel, kui nende sekka tuli pisitütar Iris.

Maarja Kerner | Titevarbaid kastis hiljuti ka fitnesspaar Argo Ader ja Maarja Kerner, kes endale omase laia joonega suhtusid ka lapsesaamiseks valmistumisse ja nimevalikusse — Argo ja Maarja poeg kannab aukartust äratavat nime Ron Braiton.

Boonus:
Kuigi meie nimekirjas on hetkel 14 naist, siis lisame nende sekka ka beebiblogijaks hakanud näitleja, laulja ja joogatreeneri Marilyn Jurmani, kelle beebi oli eelmisel emadepäeval vaid mõnepäevane ja Marilyn ise ilmselt oma emadepäevast täit rõõmu tunda ei saanud. Seevastu tänavu saab ta seda teha täiel rinnal, kuna tema pisike Rumi sai paari päeva eest aastaseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid