Blacky endise kitarristi Angela Aagi (52) Facebooki lehekülge vaadates tundub, et käimas on tema elu üks vägevamaid perioode. Ta paistab fotodel nooruslik ja ilus. Pildid on tehtud eri suurlinnade pilvelõhkujates, samuti poseerib ta kalli Lamborghini esiistmel Zürichis.
Angela veedab rohkem aega välismaal kui Eestis. Ainuüksi sel aastal on ta puhanud mitmes riigis ja väisanud ligi kümmet linna. Jaanuaris veetis ta aega Helsingis ja lendas seejärel Hongkongi, kust tegi mitmeid postitusi ning demonstreeris linna ilu läbi luksushotelli The Ritz-Carlton klaasseina. Tema profiili kaunistab sealsamas tehtud foto, millel ta näitab oma siredaid sääri.
Märtsis on Angela leidnud aega ja raha, et peaaegu terve kuu puhata Kuveidis. Aprillis ootas teda juba Saksamaa: München, Stuttgart, Frankfurt. Maid on ta tervitanud Zürichist, kust ta on postitanud, nagu tavaliselt, linnapilte ja tihti ka vaateid tuntud hotellide kõrgematelt korrustelt. Näib, et võimsad linnavaated meeldivad talle eriti, nagu ka austrid, mida ta on märkinud oma eineks nii Hongkongis kui ka läinud aastal Moskvas. Zürichis olles ei saanud Angela jätta postitamata pilti, millel ta istub oranžis Lamborghini sportautos. Pildi juurde on ta kirjutanud: „My new friend.“

Edasi lugemiseks või: