Jäär (21.03 - 19.04)

Jäär on tavaliselt romantiline. Tema jaoks pole probleem avalikult oma kaaslast suudelda, hoida, kallistada ja olla muul moel lähedust otsiv. Lisaks on Jäär sageli küllaltki seksimaias. Kui Jääral on aga armuke, siis kaob tal igasugune vajadus suudluste, kaisutamise ja seksi järele. Ta lihtsalt pole enam nii intiimne nagu enne. Kui Jäära tüüpiline käitumine seoses sinuga muutub, siis järelikult on miski valesti.

Sõnn (20.04 - 20.05)

Sõnn üritab suhetes oma kaasaga alati väga aus olla. Kui ta sulle valetab, siis proovib ta oma viga kohe kuidagimoodi heastada. Kui Sõnnil on lisaks sinule keegi teine, siis vaevab see teda väga. Kõrvalhüpe tekitab temas suuri süümepiinu. Näiteks ei pruugi ta soovida enam oma päevasündmustest rääkida. Lisaks on ta kõige suhtes kaitsepositsioonil. Isegi, kui küsid täiesti süütuid küsimusi. Aja jooksul räägib ta tõe ise niikuinii välja, sest ta ei suuda salatsemist enam välja kannatada.

Kaksikud (21.05 - 20.06)

Kaksikud on sotsiaalmeedias kõvad käpad. See tähendab, et Kaksikul on sotsiaalmeedia kanalites palju kasutajaid, millega ta toimetab. Enne, kui hakkasite käima, oli ta kogu ninapidi telefonis. Nüüd on täpselt sama lugu. Kui Kaksikul on lisaks sinule veel keegi teinu, siis hääbub see aja jooksul niikuinii. Tavaliselt on Kaksik vägagi avatud inimene ja räägib kõigest. Kui tal on aga midagi varjata, siis on ta rohkem omaette ja kinnine. Lisaks märkad seda, et ta hoiab oma telefonil ja sotsiaalmeedia kontodel tavapärasest rohkem silma peal.

Vähk (21.06 - 22.07)

Vähile meeldib olla suhtes nii väga, et ta ei suuda oma kaaslasest käsigi eemal hoida. Ta mõtleb sulle alati ja tahab kogu aeg sinu juures olla. Ta kirjutab sulle, kui olete eraldi. Kõik Vähi ebakindlused kaovad, kui ta on teie suhtes kindel. Kui Vähil on aga armuke, siis muutub ta taas närviliseks ja hajameelseks. Ta võib keelduda, kui soovid välja minna või midagi koos teha. Ta ei taha ka eriti voodis aega veeta. Ta lihtsalt üritab sinust igal võimalikul moel hoiduda. Samuti väldib ta silmsidet.

Lõvi (23.07 - 22.08)

Kui hakkasid Lõviga käima, tegi ta kõik selleks, et sulle muljet avaldada. See on pisut sarnane lindudele, kes ajavad suled puhevile ja tantsivad paaritumistantsu. Kui olete aga suhtes, muutub ta rahulikumaks ja mugavamaks. Ta ei pinguta enam eriti, et sind jalust rabada. Kui Lõvil on aga armuke, siis hakkab ta enese eest märkimisväärselt rohkem hoolt kandma. Kui ta läheb tööle või sõpradega välja, sätib ta ennast palju rohkem, kui tal mugavalt suhtes olles kombeks oli. Niisiis ei suuda Lõvi eriti varjata seda, kui tal on armuke.

Neitsi (23.08 - 22.09)

Neitsi teab, et suhte aluseks on teineteise usaldamine ja läbipaistvus. Niisiis on tema jaoks igasugune petmine täiesti välistatud. Samas ei tähenda see, et ta ei mõtleks sellele, kuidas suhtest välja saada. Kui Neitsi tunneb, et talle meeldib keegi teine, kasutab ta muid viise sulle näitamaks, et teievaheline asi ei tööta enam. Kui Neitsil on armuke, siis laseb ta sul meelega end teolt tabada, et sa ise temaga lahku läheksid. Miks? Sest nii hiilib Neitsi vastutusest eemale. Ta võib-olla üritab sulle isegi selgeks teha, et teie suhe on igav ja teil on pidevalt tülid. Neitsi manipuleerib ja tahab jätta sulle mulje, et sina oled süüdi.

Kaalud (23.09 - 22.10)

Kaalude tähtkujus sündinud inimene on sageli pisut keeruline persoon. Tema näost peegelduvad tema tunded. Kõigile. Kogu aeg. Kui Kaalud saavad kellegagi lähedaseks, ei tähenda see tingimata, et ta sind petab. Talle meeldib kohata uusi inimesi ja olla sarmikas. Kui Kaaludel on aga armusuhe kellegi teisega, siis ei kaasa ta sind enam oma plaanidesse. Näiteks kui ta läheb sõpradega või töökaaslastega välja, ei kutsu ta sind enam kaasa. Nüüd soovib ta veeta aega oma uue silmarõõmuga.

Skorpion (23.10 - 21.11)

Skorpion on väga salatsev tähemärk. Talle ei meeldi sugugi, kui keegi tuleb surkima tema isiklikus elus. Isegi, kui Skorpion on suhtes, on tal omad saladused. Teie suhe pole kunagi nii halb, et peaksid end halvasti tundma, aga samas pole sul kunagi tunnet, et teaksid teda läbi ja lõhki. Kui Skorpionil on keegi teine, siis hakkab ta hoopis sind petmises süüdistama. Ta arvab, et selline taktika töötab, sest tunneb, et kui keegi laimab teda, siis võib ta öelda vastu, mida iganes soovib, et pöörata süü kellelegi teisele.

Ambur (22.11 - 21.12)

Ambur on tuntud selle poolest, et temaga on kõik asjad suhteliselt tavalised. Ta pole alati eriliselt suur pühenduja, aga kui ta hoolib sinust, siis proovib ta ikkagi hea kaaslane olla. Amburi armastus sinu vastu on hääbumas, kui ta tunneb, et tal on sinuga igav. Kui Amburil on armuke, siis ei ürita ta sinu eest mitte midagi varjata. Tal on halb tunne sellepärast, et petab sind, kuid samas pole tal piisavalt julgust, et asju sirgeks rääkida. Ambur proovib sulle väga passiivsel teel vihjata, et teie vahel pole enam midagi.

Kaljukits (22.12 - 19.01)

Kaljukitse jaoks on suhtes olemine suur asi. Samas on tal omad piirangud. Kui Kaljukits on õnnetus suhtes või üldiselt nukrameelne, siis proovib ta asja ikkagi kuidagimoodi toimima saada. Ta teab juba suhte alguses, kas sellest saab asja või mitte. Nii et kui Kaljukits sind petab, siis pigem seetõttu, et ta mõistab juba alguses, et teie suhtest ei saa asja. Kui tal on kellegagi peale sinu suhe, siis teeb ta seda väga täiskasvanulikul moel. Näiteks vabandab ta end töö või sugulastega välja. Tavaliselt on ta küllaltki avatud rääkima sellest, kui ta peab pikalt tööl olema või oma perele appi minema. Kui ta kasutab seda aga teise suhte varjamiseks, jätab ta mulje nagu oleks ta ülihõivatud.

Veevalaja (20.01 - 18.02)

Võid ju Veevalajaga suhtes olla, aga see ei tähenda, et ta ei näe sinus ka parimat sõpra. Veevalaja suhtub oma armusuhetesse alati nagu laiendatud sõprusesse. See tähendab, et ta pingutab suhte nimel palju ja see on talle sama oluline nagu oma vanemad. Veevalaja on üks ausamaid tähemärke, sest ta teab, et kui keegi varjaks tema eest midagi, sooviks ta saladusele võimalikult ruttu jälile saada. Kui Veevalajal on armuke, siis tuleb see ruttu välja, sest ta lihtsalt ei suuda valetada. Ta ei taha. See on tema jaoks vastik.

Kalad (19.02 - 20.03)

Kaladele meeldib olla suhtes, sest neile meeldib romantika ja armastus. Talle meeldib, et sinuga koos olemine muudab ta justkui paremaks ja tugevamaks inimeseks. Ta teab, et võib vahel olla liialt hõivatud kõige muuga, mis tema elus toimub, kuid lõppude lõpuks tunneb ta end ikkagi kõige paremini oma kaasaga. Kui olete koos, võtab ta vabalt, sest tal on justkui kõik vajalik olemas. Kui Kalade tähtkujus sündinud inimene aga petab, siis tahab ta kodust eemal olla nii vähe kui võimalik. Lisaks võib ta hakata tegema asju, mida ta tavaliselt kunagi ei tee. Ja isegi kui ta jääb vahele, proovib ta luua mulje, et tema on ohver.

Allikas: yourtango.com