HUGH GRANT ja ELIZABETH HURLEY kaaluvat abiellumist, mis sest, et Hurley ootab teise mehe last.

Lapseootel Elizabeth Hurley segadused meestega jätkuvad. Lapse isa, Ameerika multimiljonär Stephen Bing ei taha oma järglasest jätkuvalt midagi kuulda. Enamgi veel: mees kavatseb nõuda DNA-analüüsi, et teha kindlaks, kas ta üldse on lapse isa. Bing kardab paaniliselt Ameerika seadust, mille kohaselt peaks ta, juhul kui ta osutub lapse isaks, 28 protsenti oma sissetulekust lapsetoetuseks loovutama. 
Hurley sõitis mõni nädal tagasi Los Angelesse, et Bingiga läbirääkimisi pidada. Ent mehega pole ta nende nädalate jooksul ühendust saanud. Hurleyt saadab kõikjal hoopis tema ekskallim Hugh Grant. Grant ja Hurley peatuvad ühises hotellitoas Los Angelese luksuslikus Four Seasonsi hotellis ning liiguvad kõikjal koos. Paari ühiste tuttavateni on jõudnud rõõmustav, ent uskumatu teade: Grant ja Hurley kaaluvat abiellumist, mis sest, et Hurley ootab teise mehe last.
«Selle ettepaneku tegi Hurley. Ta avaldas kahetsust, et nad juba oma kooselu ajal ei abiellunud. Hugh oli nii liigutatud, et andis kohe nõusoleku,» räägib üks asjasse pühendatu. «Laps ei ole küll tema oma, aga ta on lubanud olla talle isa eest.»
Isegi kui abielu teoks ei saa, nimetab Hurley juba praegu Granti oma lapse «Londoni issiks». «Ameerika issist» peab lapsuke aga ilmselt suu puhtaks pühkima.