Saladuseloor eduka noorpoliitiku Karoli Hindriksi (26) uuelt armastatult on langenud! Karoli, kes soetas endale sel suvel kesklinna elamise, kolis sinna koos investeerimisfirmas töötava kallima Erki Liprega (23).

«Elan juba uues korteris sees ja mis ma siin ikka keerutan, üksinda ma ei ela,» tõdeb Karoli Hindriks ega tee saladust ka õnneseenest, kellega ta leivad ühte kappi pani. Erki Lipre töötab investeerimisfirmas Ernst & Young konsultandina. Kunagise MTV juhi ja ambitsioonika noorpoliitiku Hindriksi Fahle majas asuv korter oligi ka vaid 32 ruutmeetrit suur ja jäi paarile liialt kitsaks. Igal juhul elab Karoli nüüd koos oma kallimaga Raua tänaval pisut ruumikamas korteris.
Paar hingab ühes rütmis ning jagab kooselu rõõme ja muresid juba hiliskevadest, kuid on seni oma suhet kiivalt salajas hoidnud. Juba suvel põrutasid nad teineteise veidrustega tutvumiseks üheskoos romantilisele puhkusereisile Itaaliasse.
Mis seob veel Erkit ja Karolit? Mõlemad noored on sedavõrd tublid, et on teinud koolipõlves õpilasfirmat. Kui Karoli patenteeris omal ajal pehmed helkurid ning toodab ja turustab neid siiani, siis Erkile ja tema semule kuulunud OÜ Realister tootis veel nelja aasta eest matemaatika, keemia ja füüsika kaustikuid valemitega.