Praeguse hetke maailma kuumimaid rockbände, Thirty Seconds To Mars (USA) annab 21. juunil kontserdi Tallinna Lauluväljakul.

Tänaseks maailma rockbändide tippu kuuluv Thirty Seconds to Mars (USA) moodustati 1995. aastal nn. pereprojektina näitleja, kitarristi, laulja ja helilooja Jared Leto ning tema trummarist venna Shannoni poolt. Pärast koostööd mitmete erinevate kitarristidega löödi käed tänaseni bändis püsiva Tomo Mili?evi?'iga.

Omanimeline debüütalbum ilmus 2002. aastal ning sellelt pärinevad kaks singlit "Capricorn (A Brand New Name)" ja "Edge of the Earth". Teine album "A Beautiful Lie" jõudis kuulajateni 30. augustil 2005. Viimane album, "This Is War" (2009) on bändi jaoks suur samm maailmaklassi staadionibändide nimekirja. Kriitikute arvates on tegemist ansambli seni tugevaima ja õnnestunuima plaadiga.

Bändi laulja Jared Leto sündis 26. detsembril, 1971. aastal. Karjääri alustas ta modellina, millele eelnesid kunsti-, video- ja filmiõpingud. Näitlejana on ta tuntust kogunud filmides "Requiem For A Dream", "Fight Club", "Panic Room", "The Last of the High Kings", "Girl, Interrupted",  "Panic Room", "American Psycho", "Alexander", "Lord of War", "Mr. Nobody" ja "Chapter 27".

Lisaks on Jared pseudonüümi Bartholomew Cubbins all olnud rezhissööriks mitmetele bändi muusikavideotele nagu "The Kill", "From Yesterday", "Closer to the Edge", "Kings and Queens" ja "Hurricane". Jared valiti 1996. ja 1997. aastal 50 maailma ilusaima inimese hulka. Ta on olnud kihlatud näitlejanna Cameron Diaziga. Jaredi hobideks on muuhulgas maalimine, lumelauasõit ja matkamine.

Piletid Thirty Seconds To Marsi kontserdile hinnaga 35 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti reedel, 4. märtsil kell 10.00. Tele2 kliendid saavad vastava sooduskoodi ettenäitamisel pileteid osta juba 1. märtsist.