AS Viking Motors esitles uuenenud Kia Sportage’it Männiku libedasõidurajal, kus Anett Kontaveit sooritas oma uue autoga libedasõidu harjutusi, järgides sõiduinstruktori ohutu sõidu soovitusi.

"Kia on ülemaailmselt pikaaegne ja kirglik tennise toetaja ning Anettile kui Eesti spordi tulevikulootusele, kes on end juba maailmatasemel tõestanud, oleme aastaid kaasa elanud. Kui nägime uuenduse läbinud nooruslikku ja sportlikku Kia Sportage’it, mõistsime kohe, et see on unistuste auto, mille üle äsja juhiload saanud Anett rõõmustaks,“  ütles AS Viking Motorsi brändijuht Allan Lupp.

"Oma isiklik auto on mulle väga tähtis nii praktilisest küljest kui ka tunnustusena. Kuigi ma ei ole trennide tõttu oma aja peremees, saan ma nüüd aega kokku hoida ja trenni ning isiklikku elu efektiivsemalt planeerida. Kui aga küsida, mis mulle uue auto juures enim meeldib, siis on see kindlasti selle disain ja mugavus,“ ütles Eesti esimese Kia Sportage’i uhiuus omanik, hiljuti juhiload saanud Anett Kontaveit.

„Soovime Anettile meeldivat ja turvalist esimese auto kogemust, milleks pakkusimegi talle võimalust oma uue Kia Sportage’iga libedasõitu harjutada ja vastav libedasõidukoolitus läbida,“ ütles AS Viking Motorsi brändijuht Allan Lupp.

„Tuntavaim muutus uuenenud Kia Sportage’i juures on oluliselt vähendatud sõidumüra, mis saavutatakse tänu helikindlale esiklaasile, uuendatud uksetihenditele ja veermikule. Senisest veelgi viimistletuma disainiga uus Sportage on nüüdsest varustatud Kia visiitkaardiks kujunenud roolisoojendusega, millel on meie kliimas suur praktiline väärtus. Uue Sportage tagurduskaamera, kolmeastmeline roolivõimendi, rehvirõhu jälgimise võimalus, järelhaagise stabiliseerimise süsteem, erinevate nahksisude valik on kõik lisandunud varustuses, mis uuenenud Kia Sportage’i järgmisele sõidumugavustasemele on viinud,“ ütles AS Viking Motorsi brändijuht Allan Lupp.