1. mail, toimus TROXY Londoni kontserdisaalis iludusvõistluse "Miss USSR UK" finaal, mille raames võistlesid kõige kauneima tütarlapse tiitlile endiste Nõukogude Liidu riikide 20 kaunitari.

Juba teist aastat järjest õnnestus Eestist pärit kaunitaridel ka võistlus võita. Eestit esindasid Anastassija Gavris "MISS USSR UK", Maria Sergejeva- teine printsess ja Katrin Savchenko.
Moelooja Gerli A. Chantell aga esitles oma kleitide kollektsiooni. Tänavuseid võitjaid krooniti "MISS USSR UK" Imperial World kroonidega ja ehted juveelifirmalt Emperor's Fine Jewellery.

16. mail kell 10.00 näete TV3+ ilustiili saatesarjas "Moodne Hommik" stilist ja saatejuht Anatoli Ein reportaaži mitmete staaride ja võitjatega ürituselt kohapealt, Buduaar.ru peatoimeteja Tamara Tjutina heidab valgust osavõtjate ilu saladustele.

Sel korral olid kaunitaride hindjajaks eelmise hooaja võitja Oksana Shlyahtich, disainer ja konkursi korraldaja Maria Pogrebnyak, tuntud vene disainer Masha Tsigal, näitleja ja koomik Alexander Revva ja muidugi võistluse asutaja ja korraldaja Julia Titova.
Peale Eesti disaineri Gerli A. Chantelle esitlesid oma moeloominguid ka Maria Tsigal, Elizabeth Emmanuel, kes oli printsess Diana pulmakleidi autor ja looja, ning Anabel Arto ja Irina Bluebird.
Tuletame meelde, et eelmisel aastal sai tiitli Miss USSR UK 2014 Oksana Sljahtitsh, ning esimese printsessi tiitli sai Kristina Kovaljova, mõlemad tüdrukud on pärit Eestist.