Kupeldamisjuhtumiga, kuhu on segatud nii eksmiss Laura Kõrgemäe kui ka ärimees Iraj Zand, seoses on politsei üle kuulanud juba sadakond tüdrukut. Süüdistuse esitamiseni Kõrgemäele ega Zandile ei ole prokuratuur veel jõudnud, ent skandaal on omavahel karvupidi kokku ajanud kaks suurt Eesti telekanalit!

Oktoobris lahvatanud kupeldamisskandaali lisandub aina uusi peatükke – Põhja Prokuratuuri vanemprokuröril, endisel lapsteletähel Saskia Kasel (39) tuleb asjas läbi hekseldada üha enam informatsiooni. Kõrge stressitase on prokuröritöösse juba sisse kodeeritud. Paari aasta eest tegeles Kask ka Kaur Kenderi lapsporno loomise süüasjaga. Kuna teda tabasid peagi isiklikud rünnakud, Internetis levitati pahatahtlikke väiteid tema ja ta pere kohta, samuti üritati ühe tema pereliikmega selle menetluse pärast isiklikult ühendust võtta, otsustas prokuratuur, et asja võtab üle vanemprokurör Lea Pähkel.

Kupeldamise teemal on teleekraanile toodud aina uusi jätkulugusid kui kuldmune kotist – telesaated „Kuuuurija“; „Seitsmesed uudised“ ja „Reporter“. Esile on nüüd tõusnud ennekõike Iraj Zandi (71) nimi. Laura Kõrgemäe (31) isik on varju jäänud – kuigi just peaosas temaga TV3 reporteri Keili Sükijaineni ette valmistatud uudispomm algselt plahvatas.

Käib aktiivne uurimine

Saskia Kask midagi täpsemat asjade seisu kohta välja ei hõika – ta ei kinnita otsesõnu sedagi, et politsei poolt üle kuulatud piigasid on juba koguni sadakond.

Jaga
Kommentaarid