Möödunud nädala Kroonikas kirjutasime sellest, et meie Getter Jaani (25), kes juba pea aasta aega on kasutanud artistinimena ainult oma eesnime, on nurka surunud Ameerika DJ ja elektroonilise muusika staar Tanner Petulla (25).

Nimelt on Tanneri patenteeritud artistinimi samuti Getter ja ta ei ole rahul, et muusikakuulamise äpis Spotify ning sotsiaalmeedias figureerib veel üks sellenimeline artist. Petulla advokaadid on juba keelanud Getter Jaanil artistinime Getter all tegutsemise!

Getter kirjutas aga eile enda sotsiaalmeedias, et tema uue loo nimi kirjutas justkui iroonilisel kombel ette selle, mis viimasel ajal toimunud on.

"Kui ma tulin enda uue singliga välja, siis põhiküsimus mida minult küsiti oli see: “Nonii Getter, uus lugu väljas ja nimeks “Chasing Trouble” räägi, kas oled mõne jamaga hakkama saanud või nüüd lähed neid otsima?” Ega mul nendele küsimustele midagi vastu öelda ei olnud, kuna ma polnud vähemalt enda teada ühegi jamaga hakkama saanud, ega polnud plaan ka neid otsima minna!"

Tema sõnul kooputas talle paari nädala pärast aga Chasing Trouble reaalselt uksele! "Kus siis oli kirjas, kas ma võtan endale uue artistinime või lähen kohtusse! Ma põrnitsesin seda kirja tükk aega, ega suutnud oma silmi uskuda! Mõtlesin endamisi, et kuidas on see võimalik, et ma ei saa enda eesnime kasutada artistina! Tuleb välja, et võibolla ei saagi! Nii palju lahtiseid otsi on veel, aga loodan südamest, et kõik saab paari päeva pärast korda ning siis on mul võimalus ka lõpuks teie kõigiga jagada enda muusikavideot loole "Chasing Trouble.” Video on lihtne, igati minulik, vaba ja täis lõbusaid emotsioone!"

Vaata väikest katkendit videost:

Jaga
Kommentaarid