Õudusfilmi “Karv” režisöör Oskar Lehemaa on noorema põlvkonna filmilooja, kes on tuntust kogunud Youtube huumorikanali Nöök alt all levinud sotsiaalkriitiliste Kapten Eesti ja Ühe OÜ lugu sketsidega. Oskar on lavastanud ka kümneid reklaame ja on ka üks täispika nukufilmi “Vanamees” režissööridest. “Karv” on Oskari debüütfilm.

“Karv” jutustab loo Leost, kes vaevleb kiilanemise tõttu kompleksides ning proovib müstilist juuksekasvuseerumit, mis põhjustab tema kehas groteskseid moondumisi. Nüüd peab ta muudatused peatama enne, kui kaotab oma viimasedki juuksekarvad... või midagi palju enamat.

Filmis on väga oluline koht keerulistel eriefektidel, mille loomisesse on kaasatud grimmikunstnik Liisi Roht (“Tõde ja õigus”, “Portugal”, “Must alpinist”, “Päevad, mis ajasid segadusse") ja kaskadöör Roman Neso Laupmaa (“Tuliliilia”, “Bodom"). Eriefektid valmivad järeltootmisele keskendunud filmistuudios Postworks (“Klassikokkutulek” 1&2, “Sangarid”, “Supilinna salaselts”).

Filmi produtsent on Evelin Penttilä (“Nullpunkt", “Klassikokkutulek" 1 & 2, "Mihkel”) ning filmi toodab filmistuudio Stellar Film OÜ.

Filmi tootmist finantseerivad Eesti Filmi Instituut, Eesti Kultuurkapital ning paljud fännid läbi Indiegogo platvormil hetkel veel käimasoleva kampaania.

Filmi toetavad Angel Films Estonia, Cineunit, Black Box Studio, Tallinna Ülikooli filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut, Cinerama, Fazer, Premia ja Vitamin Well Eesti.

Filmi arendati filmistuudios Kinosaurus.

Filmi planeeritav esilinastus on 2019. aastal.