Tähemärgid, mille esindajad paanitsevad kõige enam

Lõvi (23.07 - 22.08)

Lõvidel on väga kõrged standardid. Nad teavad, et on kogukonna jaoks väärtuslikud liikmed ja inimesed vaatavad neile pigem alt üles. Kui kellegi tegevused aga ohustavad kuidagimoodi Lõvi praegust olukorda, kipuvad nad paanitsema.

Lõvi mõtted hakkavad kubisema ideedest, millega saaks katastroofi ära hoida. Lisaks hakkab Lõvi mõtlema, et inimesed arvavad temast halvasti, kui esile kerkib mõni valdkond, milles Lõvi niivõrd hea pole.

Kaksikud (21.05 - 20.06)

Kaksikul on närvid pidevalt pingul ja ta justkui ootaks alateadlikult, et miski möll läheks lahti. Tegelik probleem pole aga selleks, et Kaksikud on kogu aeg valmis paanitsema, vaid selles, et nad muretsevad asjade pärast, mis pole veel juhtunud. Just seetõttu magavad Kaksikud sageli maha asjad, millega peaks tegelema praegu, sest nad on oma mõtetega ja muredega juba tulevikus.

Kaksikud peaksid keskenduma eelkõige positiivsetele asjadele, mis toimuvad praegu. See ei tähenda, et tulevikumõtted peaks unarusse jätma, kuid pole mõtet maha magada seda, mis toimub sinu ümber praegu.

Jäär (21.03 - 19.04)

Jäär võib teha täiesti tühjast-tähjast suure paanika. Näiteks hammustab teda putukas ja Jäär arvab, et tegemist oli mingi eriti ohtliku liigiga ning ta peaks kindlasti haiglasse tõttama, sest muidu ta sureb. Aga samas elab ta kohas, kus kokkupuude ohtliku putukaga on suures piirdes välistatud.

Jäär lähebki arsti juurde ja järjekorras oodatud planeerib juba oma matust. Siis tekib aga sujuv pingelangus, kui arst ütleb, et kõik on korras. Kuidas olukorda leevendada? Jäär võiks olla füüsiliselt aktiivne ja tegeleda spordialaga, mis viib ta mõtted mujale. Igatahes pole mõtet tühjast-tähjast teha paanikat.

Kalad (19.02 - 20.03)

Kõige rohkem muretsevad Kalad oma tegevuste pärast. Kas nad olid ikka piisavalt edukad? Kas nad jätsid ikka silmarõõmule piisavalt hea mulje? Ega nad kellegi silmis end lolliks ei teinud?

Kalad võiksid vähem põdeda oma tegude pärast, sest see on pseudoprobleem. Loomulikult tasub enda tegemisi aeg-ajalt kriitilise pilguga analüüsida, kuid pole mõtet end iga päev peast halliks muretseda.

Neitsi (23.08 - 22.09)

Neitsitele meeldib, kui kõik kulgeb nende plaani järgi. Kui miski läheb aga vett vedama, siis tunneb Neitsi end süüdi ja hakkab üle mõtlema. See teeb olukorra aga omakorda palju hullemaks.

Neitsi peaks aru saama, et vahel ei saa ta midagi parata, kui asi läheb käest ära. Selle asemel, et asja üle liigselt muret tunda, võiks Neitsi parem tegutseda olukorra parandamise nimel.

Tähemärgid, mille esindajad peavad kogu aeg midagi tegema, et õnnelikud olla

Veevalaja (20.01 - 18.02)

Veevalaja tuleb pidevalt uute ideedega välja ja proovib leiutada uusi meetode, kuidas midagi teha. Veevalajal kipub olema korraga mitu projekti käsil. Lisaks arvab Veevalaja tähemärgis sündinud inimene, et ta on selleks kõigeks piisavalt andekas. Võib-olla just seetõttu ei meeldi Veevalaja tähemärgis sündinule, kui keegi üritab neid reeglitega piirama hakata.

Kui jätta Veevalaja rahule ja lasta tal ajada omi asju, siis saavad sellest kõik kasu. Kui Veevalajat aga sabast tagasi sikutada, siis tekib nende elus paigalseis. See ei mõju aga Veevalajale hästi, sest tema tegelik anne ei saa välja areneda. Veevalaja jaoks on väga tähtis elus edasi jõuda ja avastada uusi asju. Kindel rutiin pole Veevalajale omane ega tekita temas head tunnet.

Ambur (22.11 - 21.12)

Amburile pakub pinget uute inimestega kohtumine. See toob Amburi ellu rohkelt põnevust, sest uute inimestega kaasnevad värsked ideed ja lahedad mõtted. Amburi jaoks pole keegi võõras ja see, kes on, sellega saab ta ruttu sõbraks.

Kui Ambur liigub mõne uue sõbra seltskonnas ringi, siis ta õpib kogu aeg midagi uut. See on põnev, sest igal inimesel on rääkida mõni lugu või oskab ta niisama jagada kasulikku nõu. Niisiis on Amburile väga omane otsida pidevalt uusi tutvusi ja see ei tähenda, et ta ei hooliks oma sõpradest.

Kaksikud (21.05 - 20.06)

Kaksikud mõtlevad asju sügavuti läbi. See tähendab, et nad mõtlevad väga palju ka enda elust. Just seetõttu ei kipu Kaksikud tegema mingeid asju, sest nii lihtsalt tehakse või kõik teised ees juba teevad. Kaksikutel puudub vajadus sulanduda seltskonda või järgida kedagi teist, et tunda end hästi. Kaksikud näevad ilu elus eneses ja see paneb nad elu järele janunema.

Kaksikud ei taha millestki ilma jääda ja seetõttu on neil sageli raske keskenduda ühele asjale või töötada päevast päeva kontoris laua taga. Kaksikute tähtkujus sündinud inimene loodab, et vanana saab ta oma elule tagasi vaadata heldimusega, sest juhtus nii palju põnevat.

Jäär (21.03 - 19.04)

Jäärad kipuvad olema väsimatud ja seiklushimulised. Nad tahavad kogu aeg avastada midagi uut ja ette võtta uusi katsumusi. Iga päev võib Jäära jaoks olla uus seiklus. Nad ei pea selleks isegi kodukohast lahkuma.

Jäär suudab mingil moel igas kohas leida üles selle kõige lahedama osa. Isegi siis, kui see ei paista kohe silma. Paljud Jäärad suudavad korraga vähe aega keskenduda, mistõttu peab nende elus olema pidevalt vürtsi, et see oleks põnev.

Lõvi (23.07 - 22.08)

Lõvid pole vähesega rahul. Nad sihivad kõrgele ja tahavad saavutada palju. Lõvide elu on täis imestust ja põnevaid väljakutseid, sest nad ei karda proovida uusi asju, kohtuda uute inimestega ja minna kaasa värskete ideedega.

Lõvid ei pruugi muuta oma elukohta ja asukohta nii sageli kui teiste rahutute tähemärkide esindajad. Küll aga on nende mõistus suunatud kogu aeg uutele asjadele ja viisidele, kuidas oma eluolu paremaks teha.

Allikas: yourtango.com

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid