Vaata üllatavat tulemust! Kinoveebi küsimustiku saad ise läbida SIIN!

Kodumaise menukomöödia “Klassikokkutulek” kolmanda ja ühtlasi ka viimase osa võtted on täies hoos ning mõend päevad tagasi pandi Kauksi rannas püsti tantralaager, kus lõid kaasa ka Eesti huumorimaastiku elav legend Jan Uuspõld ning menukas püstijalakoomik ja näitleja Ott Sepp.

Valmiva filmi põhitegevustik leiab sel korral aset peamiselt Ida-Virumaal. Režissöör René Vilbre sõnul on seal lihtsalt paganama ilusad võttekohad: "Oleme käinud kolm korda Peipsi ümber luusimas, paika panemas ja vaatamas. Võtted toimuvad Kauksi rannas, Illuka mõisas, Ida-Virumaa pankranniku ääres — see on lihtsalt nii fantastiline võttekoht ja seal on suisa lust seda filmi üles võtta."

Lisaks põhikolmikule on seekord suurel ekraanil taas terve plejaad kõrvaltegelasi, keda kehastavad esimeseski osas Andrese eksnaisena kaasa teinud Kadri Rämmeld, Mardi pojana Franz Malmsten, Toomase kaasana Ingrid Margus ning uute tulijatena tõusev täht Brigitte Susanne Hunt ja vanameister Raivo Adlas.

“Klassikokkutulek 3: Ristiisad” jõuab Eesti kinodesse 25. jaanuaril 2019. Filmi levitab taas Taska Filmi levipartner VaataFilmi, kes on ühtlasi ka filmistuudiote Paramount ja Universal ametlik esindaja Eestis.