KONTSERT

Tallinna Lauluväljak avab väravad 16. juulil kell 16:00 (sissepääs on avatud ürituse lõpuni. Pilet tagab ühekordse sissepääsu kontserdile). Publikule on avatud Mere, Oru ja Lasnamäe väravad. Tule varakult, väravatest sissepääs võib võtta aega!

Kohapeal müüakse pileteid Oru ja Mere väravate Piletilevi kassades. Tasumine sularahas või pangakaardiga.

Kõik kontserdile müüdud piletid (sh. ka turvapaberil väljastatud piletid) on varustatud unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning skaneeritakse sisenemisel Lauluväljaku väravates, s.h. ka paberpiletid! AINULT skaneerimine tagab piletiomanikule sisenemisõiguse. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi. Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse. Sama reegel kehtib ka paberpiletitele - näiteks kui keegi laseb heal sõbral oma e-pileti või ka paberpileti triipkoodi kopeerida ja püüab samas ka oma piletiga sisse saada, siis sisse saab ainult esimesena koodi esitanu. Korraldaja ei ole kohustatud välja selgitama sama triipkoodi korduva kasutamise asjaolusid. Hoia oma piletit sama turvaliselt nagu raha või muid väärisesemeid. Kõikide piletitega seotud küsimuste ja vaidluste korral aitavad teid kohapeal piletimüügifirma Piletilevi esindajad. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel.

PALUME MEELES PIDADA, ET PILETITE VÕLTSIMINE VÕI TEADLIK KOPEERIMINE NING NENDE KASUTAMINE ILLEGAALSELT KONTSERDIALALE SISENEMISEKS ON EESTI VABARIIGI SEADUSTE KOHASELT KARISTATAV KURITEGU! Korraldaja ei soovita osta sebrapileteid käest kätte.

ÜRITUSE AJAKAVA

16:00 avatakse väravad
18:30 The Dead Daisies (aus/us)
19:20 Volbeat (dk)
20:30 GUNS N’ ROSES (us)
23:59 ürituse orienteeruv lõpp

Lava ette tuleb piiratud mahtuvusega ala, kuhu pääsevad fänntsooni ehk Golden Circle’i pileti omanikud, kes saavad sisse Mere, Oru või Lasnamäe väravast. Ratastooliga fänntsooni ehk Golden Circle’i ei pääse.

VIP-pakettide omanikud (Golden Circle Early Entry Package, Paradise City Dinner Party Package ja Welcome To The Jungle Ultimate Package) saavad vastava informatasiooni e-maili teel hiljemalt üks nädal enne kontserti. Juhul kui olete ostnud VIP-paketi piletikassast, palume kirjutada pileti peal märgitud e-maili aadressile.

Kontserdile sisenemisel nõustub kontserdikülastaja tema filmimise ja pildistamisega ning kinnitab, et materjali võib kasutada kontserdikülastajale tasu maksmata kommertslikel eesmärkidel nii otseülekandes kui ka hilisemates erinevates videoformaatides.

NB! Droonide lennutamine Lauluväljaku territooriumi kohal ja selle vahetus läheduses ürituse eel ning selle ajal on rangelt keelatud!

LIIKLUS JA PARKIMINE

Jäta auto koju, tule ühistranspordi, rattaga või jalgsi.

Peatumine ja parkimine on keelatud Lauluväljakut ümbritsevatel aladel:
Lauluväljaku Mere väravate esisel parkimisalal
Narva maanteel Pirita tee - Smuuli tee vahelisel lõigul
Valgel tänaval
Smuuli teel Narva mnt ja Liikuri tänava vahelisel
Liikuri tänaval Smuuli tee ja Vana-Kuuli tänava vahel

Tavaliiklusele suletakse ka ligipääs Lauluväljaku Mere ja Lasnamäe väravate esisele alale ning ka juurdepääs Joa, Oru, Kuristiku tänavatele.

Parkimisvõimalused (piiratud mahtuvusega) on Pirita tee ääres suunaga Pirita poole vastavalt märgistusele ning vastavalt tähistatud Valge tn. 28, Narva mnt. 119 ja Narva mnt. 129 haljasaladel.
Korraldaja ei vastuta nende parkimisalade kvaliteedi eest. Parkimisalad on valveta.
NB! SÕIDUTEEDE ÄÄRES JA KÕNNITEEDEL ON PARKIMINE KEELATUD!

Ärge jätke autosse nähtavale kohale väärtuslikke esemeid. Kasutage ärandamisvastast lisalukustust. VALESTI PARGITUD SÕIDUKID TEISALDATAKSE. PALUME TUNGIVALT JÄLGIDA LIIKLUSKORRALDUSVAHENDEID NING LIIKLUSE REGULEERIJATE MÄRGUANDEID!

Jalgrattaparkla asub Mere väravate juures. Parkla on tasuta ja üldvalvega, kuid soovitame siiski omanikel rattad lukustada.

Ratastoolis inimesed saavad sisse Mere väravast. Mere väravate esises parklas on kohad liikumis- ja nägemispuudega külastajate sõidukitele. Ratastoolis inimestele on spetsiaalne ala kontserdi jälgimiseks Tuletorni poolsel invatribüünil (ligipääs tribüünile ainult vastava pileti alusel).

VÕTA KAASA

 • sularaha - kogu kaubandus (söök, jook, bändide nänn jms) toimub kontserdil peamiselt sularaha eest. Lauluväljakul EI OLE ühtegi sularaha automaati!
 • vihmakeep
 • hea tuju ja rahulik meel

Mobiiltelefonid - palun arvesta, et võrgud võivad olla ülekoormatud ja võib esineda mobiilside häireid. Lepi sõprade ja perega ette kokku kohtumispaik.

Kuuma ilma puhul kata pea ja tarbi piisavalt vedelikke, vältimaks päikesepistet, dehüdratsiooni, kuumarabandust.

Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees. Kindlasti pange oma lapsele taskusse või kirjutage talle randme peale enda nimi ja telefoninumber. Alla 16 aastastel lastel peab peale kella 24:00 kaasas olema täiskasvanud saatja.

KEELATUD ESEMED

Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.
Kontserdile ei pääse isikud kellel on kaasas:

 • vihmavarje – piiravad publiku vaatevälja
 • oma sööki ja jooki
 • tühje pudeleid ja purke (sh. korduvkasutatavaid)
 • professionaalset ja poolprofessionaalset foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid). Lubatud on vaid kaamerad, mil ei ole suurendamise võimalust (zoomi) ning vahetatavaid objektiive. Ei ole lubatud kaamerad objektiiviga, mis ületab fookuskaugust 40mm, mis on sama laia vaateväljaga nagu inimsilm.
 • Go-Pro kaameraid ja selfie sticke (statiivpulkasid)
 • tahvel- (sh. iPadid) ja sülearvuteid
 • suuri binokleid
 • plakateid, bännereid ja lippe
 • mis iganes tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, kette, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid
 • alkoholi ja narkootikume
 • loomi
 • jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette
 • liigset pagasit ja esemeid – ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid, mis aeglustavad isiku ja asjade läbivaatust väravas. Sissepääsude juures on ka tasuline pakihoid (suured kotid, seljakotid, kohvrid jms on lisatasu eest).

Leiubüroo asub Oru värava juures ja on avatud 16. juuli kontserdi lõpuni. Seejärel antakse leitud dokumendid ja väärisesemed üle politseile.

Säilita RAHU! Nii mastaapsel üritusel läheb aega iga asjaga – näiteks piletikontrollis ja isiku asjade läbivaatuses, söögi- ja joogipoolist ostes jne. Käitu teistega nii, nagu tahad, et Sinuga käitutakse. Ära unusta, et turvatöötajad teevad oma tööd, mitte ei kiusa Sind. Palun järgi nende nõudeid täpselt. Tutvu aegsasti kontserdi infomaterjalidega ja platsi plaaniga. Kontserdil on kohal kiirabi, päästeteenistus ja politsei ning esmaabipunktid.

Varu AEGA! Tule varakult ja arvesta ajavaruga, et saaksid endale kontserdil parima koha. Arvesta, et aega kulub ka peale kontserti Lauluväljakult lahkudes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid