""Panga" suhtes ootuste üles kütmisele kulutati Gonsiori tänaval vist rohkem energiat kui keskmise "Õnne 13" hooaja tootmisele raha. Tagajärg on see, et olles esimese osa tund aega ära kannatanud, oli pettumus niivõrd suur, et ei suutnud uskuda: kuidas on võimalik üks asi nii peesse keerata?" küsib Karell.

"Tatina venivad kohtumised Eesti Pangas (ja neid on palju!) meenutavad hoopis Tallinna televisiooni hitt-toodet "Savisaare protsess"," põrutab ta.

"Tüütu dialoog tirib vaataja tapvalt aeglaselt ühest arusaamatust sümbolistlikust stseenist teise. Ma tahtsin vaadata seriaali pangast."

"Panka" on ette valmistatud üle kahe aasta. Sellesse on oma aega ja energiat panustanud mitusada inimest ning paljud Eesti ettevõtted, kelleta sellemahulist projekti ellu ei oleks saanud viia,” rõhutas seriaal produtsent Paul Aguraiuja. Ta lisas, et seriaali "Pank" suurtoetaja on AS Olerex, kelle tugi on seriaali valmimisel olnud väga oluline.

Seriaal valmis EV100 puhul ja jõudis ETV eetrisse möödunud nädalal, uus osa on igal neljapäeval. Lisaks ETVle on sarja näitamisõigused soetanud juba ka Soome YLE ning Läti Riiklik Televisioon.

Seriaali režissöörid on Jan Erik Nõgisto, Rainer Sarnet, Juhan Ulfsak ning Marianne Kõrver, peaosades Sergo Vares, Evelin Võigemast, Gert Raudsep, Priit Võigemast ja Andres Dvinjaninov. Operaatorid on Meelis Veeremets ja Ants Martin Vahur, monteerijad Hendrik Mägar ja Jaak Ollino jr, helilooja Sten Šeripov.

Seriaali autorid on Eero Epner ja Tarmo Jüristo, produtsent Paul Aguraiuja.