Sel nädalal ilmavalgust näinud Rannapi ja Leplandi “Tagasirändur” on suure sisemise põlemisega tehtud ühistöö nauditav tulemus. Raun Juurikas, Ott Lepland, Viljar Norman, Jörgen Pakkas, Kristjan Mängel ja Peeter Salmela on andnud Rein Rannapi loodud muusikale uued ja huvitavad kõlanüansid.

“Antud koosseis “rokib ikka täiega” kui kasutada moodsat kõnepruuki”, muheleb Rannap noori kolleege kiites. “Kultuurikatlas toimuval eksklusiivsel kontserdil esitame albumil kõlavaid lugusid koos mõningate ekstratega”, täiendab maestro.

“Antud projekt on üsna erinev minu senistest töödest töödest”, räägib Ott Lepland. “Üks asi on luua oma muusikat, teine asi on esitada kellelgi teise loomingut, kuid selle materjali puhul lammutasime kõik lood täiesti algosadeks ning panime kokku tagasi. Tekkis justkui ajasild seitsmekümnendatest kuni tänapäevani”, kommenteerib albumi saamislugu Ott.

“Justnimelt ajatus on õige märksõna”, iseloomustab teisipäeval elavas esituses kõlama hakkavat muusikat arranžeerija ja süntesaatorivõlur Raun Juurikas.

“Tagasirändur” 13.novembril Kultuurikatla katelde saalis algusega kell 20.00.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid