Plaat koosneb väga erinevatest helivärvidest ja kontrastidest, mida võibki oodata, kui kogu plaati on töötlemas produtsendid, kes kõik eranditult pärit päiksetõusumaalt. Materjalis võib leida nii arcade kui ka manga-animafilmidele omast elektroonikat, hardstyle’i, tumedat technot ja 90date breakbeati.

“Kogu see materjal, nii orginaal, kui ka remixide EP, on minu jaoks olnud üks suur rännak ja muutuste aeg. Läbi selle olen kasutusele võtnud erinevaid uusi tehnikaid ja ka tehnikat, omandanud tohutult palju uut knowhow’d ja kogemusi” selgitab Bert.

“Algul ei suutnud nende töötlustega kuidagi harjuda, kuid selle aasta mais, kui käisin Tokyos lugusid kirjutamas, said kõik lood täiesti uue tähenduse ja kõik kuidagi makeis sence-i," kirjeldab protsessi Bert On Beats, lisades, et “Jaapan on pühendunud, kunstiküllane ja positiivselt hull popkultuuride sulatusahi, mis ikka ja jälle midagi enneolematut pakub".

Berdi koostöö Jaapani muusikutega aga ei lõpe kindlasti selle EPga, nimelt on Bert hetkel produtseerimas muusikat sealsele kohalikule J-Pop skenele.