Mäeots ja Pekarev kuulujutuga kimpus!

Lavastaja Ain Mäeots (47), kes jaanuari lõpus toob Vanemuises lavale psühholoogilise draama, interpretatsiooni Ingmar Bergmani filmist “Persona”, suhtleb proovide ajal trupi näitlejatega nii tihedalt, et see põhjustab isegi vääritimõistmisi. Näiteks et Aini ja etenduses mängiva Ragne Pekarevi (38) suhted on soojemad kui vaid kolleegidel ja… nad olla paar! Oma osa võib olla ka sellel, et näitlejate ringkondades on juba aastaid naljatamisi nende armastusest räägitud. Koos väisasid Ain ja Ragne eelmisel neljapäeval Tallinnas uue komöödiafilmi “Lõbus perekond” esilinastust.

“See on täiesti vale jutt!” puhkeb Ragne naerma. “Teeme Ain Mäe-otsaga proove praegu, ka väljaspool teatrit, ja suhtleme seepärast tihedamalt kui muidu. Olen endiselt abielus ja meil on kõik kenasti.”

Ragne on abielus tõlkija ja luuletaja Mario Pulveriga, peres kasvab kaks poega, noorem neist sündis 2017. aastal.

“See on täielik absurd ja vale!” kummutab ka Ain Mäeots. “Oleme Ragnega olnud kaksteist aastat vaid head sõbrad. Ma ei varja, et ta on üks mu lemmiknäitlejaid ning teatriringkonnas ikka visatakse nalja meie armastuse üle, kuid see on vaid nali. Naljadest tuleb õigesti aru saada!”

Ain ja Ragne astuvad “Personas” ka koos lavale. Ragne teeb kaasa kõikides etendustes, Ain jagab oma rolli vaheldumisi Veiko Porkaneniga. Lisaks mängivad “Personas” veel Linda Kolde ja Marika Barabanštšikova.

K

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid