“Variant oli pidu teha kodus, aga kuna mul on ainult 4 tooli, siis see langes ära. Leidsime kohad, kus on rohkem toole ja pärast ei pea ise koristama ka”, räägib Mihkel. Kolmel talvisel õhtupoolikul teevad sõbrad Mihkel ja Hendrik kolmes linnas kolm õdusat kontsertõhtut.

“Laval on meid ikka rohkem. Raivo Tafenau, Peedu Kass, Kaspar Kalluste ja Joel Remmel olid ka kuidagi jälile saanud, et me jälle tuuritame ja no eks me siis võtame nemad ka kaasa”, lisab Hendrik.

Tegemist on RaudSalleri versiooniga Ameerika ikoonilise punk-rock bändi Ramones loost “Somebody Put Something In My Drink”. Kuna Mihkel viibib enamuse ajast Ameerikas, siis toimus selle loo lindistamine nii, et Hendrik tegi loo põhjad ja laulis enda osa sisse Raplas stuudios ning Mihkel lindistas enda laulu Chicagos. Selleks astus ta sisse esimesse ettejuhtuvasse muusikastuudiosse, kus tema laulu võttis üles omaaegne Gregg Alman’i ihuhelimees. Rokkmuusik Gregg Allman oli The Allman Brothers Band asutajaliige. “Laulu ta muidugi teadis, aga sõnadest ei saanud muhvigi aru. Päris lõbus kogemus oli!”, kommenteerib Mihkel.