24-aastane Bethan Gaskin lämbus surnuks pärast seda, kui maitsvad suupisted tema kurku kinni jäid, naine üritas neid meeleheitlikult välja sülitada, kuid kahjuks see ei õnnestunud. Suurbritannias Lincolnshire’i piirkonnas elav naine viidi haiglasse, ta suri seal viis päeva hiljem.

Loo avalikustas naise 52-aastane ema Michele, kes hoiatas inimesi selliste arutute väljakutsete eest. "Ma mäletan, et imestasin selle mängu üle, mõtlesin, et "kui vana sa oled?" ja käskisin tal need välja sülitada," kommenteeris ta.

"Ta oli nagu väike hamster, põsed punnis. Ta läks tantsusammul vannituppa, et nendest lahti saada. Mõne aja pärast saime aru, et ta on sinna liiga kauaks jäänud."

Sõber läks Bethanit otsima ja leidis ta oimetuna vannitoa põrandalt. Päästeamet saabus peagi ja andis naisele esmaabi kuni kiirabi saabumiseni.

Ulatuslik ajukahjustus

"Südames sain aru, et olen oma tütrest ilma jäänud juba enne, kui ta kiirabiga haiglasse viidi. Liiga palju aega oli kulunud," tõdes ema.

Küpsiste ohvriks sattunud naine töötas hooldajana, ta oli haiglas viis päeva, siis otsustasid arstid, et tema aju on liialt kahjustatud.

Perekond kogunes naise haiglavoodi ümber ja jättis temaga 27. veebruaril hüvasti.

"Ta nägi imekaunis ja rahulik välja. Ta oleks nagu maganud," meenutas ema. "Väga paljud inimesed on samasugust mängu vahukommidega teinud. Isegi mu 90-aastane tädi tegi seda kommidega. See näitab, kui haprad on inimesed."

Bethani murtud vanemad pidid kurva uudise teatama ka naise 3-aastasele tütrele Lilile.

"Ma ütlesin talle, et emme on väga haige, arstidel ei õnnestunud teda parandada, ta suri ja sa ei saa teda enam näha," kurvastas ema.

"Me ütleme talle, et emme on nüüd ingel taevas," lisas õnnetult hukkunud naise 57-aastane isa Joe.