Poolas alguse saanud ja Euroopa surmametali absoluutseks krooniks tõusnud Behemoth on 28 tegutsemisaasta jooksul välja andnud 11 täispikka stuudioalbumit ja kuus live-albumit. Nende viimane, mullu ilmunud „I Loved You at Your Darkest“ võeti kriitikute poolt vastu kiidusõnadega. Bändi etteasted on tuntud oma teatraalsuse ja tervikliku kontseptsiooni poolest, luues lavale täiesti omaette maailma.

Legendaarse Behemothi ninamehe Nergali sõnul on selle tuuri näol tegemist nende suurimate showdega. “Toome publikuni tipptasemel produktsiooni ja verivärske setlisti! Meiega on kaasas auväärne seltskond: In Twilight's Embrace, Norra black metali koosseis Whoredom Rife ja täiesti omanäoline artist Zeal & Ardor! Seda ei saa maha magada! Tulge kohale ja hõiskame kui üks leegion!”

Zeal & Ardor tõmbab üha enam melomaanide tähelepanu oma unikaalsuse tõttu – nimelt integreerivad nad raskesse muusikasse souli, gospeli ja bluesi elemente. Esimene album „Devil Is Fine“ tuli välja Manuel Gagneux’ sooloprojektina, kuid tänaseks on koosseis laienenud kuueliikmeliseks. Tõtt-öelda on sellist muusikat keeruline kirjeldada ning ainuke viis asjast selge pilt saada on seda omal nahal kogeda!

Kõige ehedamat Norra black metalit pakub muusikasõpradele Whoredom Rife. 2014. aastal kokku tulnud duo toob publikuni karge ja talvise helipildi, mille juures põhjamaade raskemuusika austajad hindavad kõrget kvaliteeti ja läbimõeldud ülesehitust. Samuti Poolast pärit In Twilight’s Embrace, kes on katsetanud nii meloodilise metali kui metalcore’i soundiga, on tänaseks kanda kinnitanud black
metali vallas. Kui varem esitati peamiselt ingliskeelset muusikat, siis 2018. aastal astuti julge samm ning nende viies album Lawa kõlab üdini poola keeles.

Kontserti korraldava Urban Culture Entertainmenti esindaja Tanya Koreniku sõnul on ta Behemothi tuuri osas äärmiselt ootusärev. “See bänd on tohutu fänniarmeega absoluutne legend! Olgugi, et tegemist on niiöelda vanade tegijatega, üllatavad nad publikut alati millegi uuega - nad on pidevas kasvamises. Ootan Behemothi Tallinnasse saabumist juba kannatamatult!”

Piletid kontserdile paisatakse müüki teisipäeval, 16. aprillil Ticketeris. Tallinnas pubis Woodstock ja
kaupluses Stanford Music, Tartus pubis Underground saabuvad piletid müügile alates 22. aprillist.