Värske pala autor ja bändi solist Jaanus Saago kuulutas „Kolmeraudses“ antud intervjuus avatuks bändi üleskutse uue naisliikme leidmiseks: „Meil on koos küll väga hea, kuid kolmapäeval stuudios „Tänavamuusikut“ salvestades leidsime, et naishääl passiks järgmisesse singlisse ikka maru hästi. Seega Sina, kes sa tunned, et Sinu rinnus tuksub süda justnimelt sellise muusika järgi, lauluoskus on tasemel ja ehk oskad ka mõnd pilli mängida, mine meie uuele Facebooki lehele @revals.official ja anna endast teada.“

„Võid meile soovitada ka oma õde, ema, vanaema või sõbrannat, keda arvad ideaalselt meie pundiga sobivat. Revalsi kaks varasemat bändiliiget otsustasid pühenduda eraelule ja jätkata iseseisvalt. Meil on uus suurepärane kitarrist Rauno Laikjõe ja võib-olla on meie ridades õite pea ka uus naisvokalist,“ lisab ansambli teine solist Soku.

Revals on kantri-bluesi-rocki-folgi segust muusika viljelev bänd, mis oli tänavustel Eesti Muusikaauhindadel lausa 3 kategooria nominent. Täna õhtul on Revals Tartus Püssirohkukeldris, pühapäeval Tallinnas Lauluväljakul „Kõigi Eesti“ kontserdil.