23. aprillil Tondiraba jäähallis esinenud Loboda avaldas sotsiaalmeedias, et korraldaja Euroshow Group OÜ kadus koos rahaga ja polnud kõikidesse kohtadesse isegi lava organiseerinud, vahendab Bublik.

Lauljanna teatab, et Tallinnast Riiga jõudes selgus, et korraldaja Teimuraz Topchiashvili on kadunud ja seda koos rahaga, mis muusikutele maksma pidi. Sellest olenemata võttis bänd vastu otsuse, et jätkab tuuri, sest kõige olulisem on siiski publiku meeleolu.

Täna jõudis Loboda Vilniusesse, kus ootas neid ebameeldiv üllatus. Selgus, et isegi lava ei ole olemas. Korraldaja ei olnud maksnud ei lava, sõu ega valgustuse eest. Kahjuks ei ole bändil ka endal inimest, kes kõik ära oleks korraldanud. Lauljanna tunnistab, et kuigi oli valmis kõigile kasvõi ilma lavata esinema, siis linna ametnikud seda ei lubanud.

Korraldaja pettuse tõttu teatab Loboda, et on sunnitud tühistama oma toimuma pidanud kontserdi Vilniuses ja 27. aprillil toimuma pidanud esinemise Klaipedas. Kaliningradis kontserti proovib bänd oma jõududega päästa.

Mis puutub esinemise korraldanud Eestist pärit Teimuraz Topchiashvili, siis lauljanna lubab isiklikult kindlaks teha, et mees saab raskelt karistatud ning hoiatab ka teisi artiste, et temaga koostööd ei tasu kindlasti teha. Mehe nime ja välimust näitas oma sotsiaalmeedias ka lauljanna mänedžer.

Sama mehega on probleeme olnud ka varem. Eelmisel aastal tühistas Valery Leontyev oma esinemise just sama inimese tõttu. 2016. aastal oli probleeme grupi Руки Вверх esinemisega, kes vaid 4 tundi enne algust, et kontserdi korraldus on väga puudulik ja vajas kõvasti täiendust nii valgustuse, heli kui ka visuaalidega.


View this post on Instagram

Дорогие друзья, у меня для вас сегодня не очень хорошие новости. Как вы знаете, последние дни мы находились в туре по Прибалтике, у нас состоялось 2 концерта в Риге и Таллинне, оба города встречали нас абсолютными аншлагами и мы были счастливы петь для вас. Никто и не догадывался, что эти концерты я и моя команда работали абсолютно бесплатно, потому, что организатор , на момент нашего приезда в Латвию, просто исчез с деньгами. . Но мы приняли решение выступать на всех площадках обозначенных в туре, потому, что для меня самым важным является петь для моего зрителя. Но сегодня, прилетев в Вильнюс, мы обнаружили, что мы не можем выйти на сцену, потому , что сцены попросту нет. Организатор не оплатил площадку , ни свет , ни звук . У нас отсутствует технический райдер , без которого проведение концерта невозможно. Я готова была выйти на улицу и петь для вас без оборудования, но администрация города не позволила нам проведение подобного мероприятия. В связи с этим , мы просто вынуждены отменить оставшиеся концерты в Литве, сегодня Вильнюс, 27го апреля Клайпеда. Концерт в Калининграде мы всеми силами пытаемся сохранить. Я со своей стороны гарантирую, что мы приложим все усилия, чтобы организатор концертов понёс уголовное наказание. Спасибо за понимание. И я надеюсь , что в скором времени мы обязательно увидимся! Ваша Lo🙏 #Tour#Прибалтика 🕊 п.с. Уважаемые артисты , будьте осторожны и никогда не работайте с этим человеком - имя организатора -Теймураз Топчиашвили!!

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on