Müüjana elatist teeniv Kova leiab, et ülemused ei võta ilusa välimusega naisi piisavalt tõsiselt. Samuti jääb ta välimus häirivalt ette ka naissoost kolleegidele, vahendab Daily Star.

View this post on Instagram

Thinking of you.. 🍕

A post shared by Irina KoVa 🧚🏼‍♀️ (@irinak0va) on

Koval on kraad õigusteadustes ning hulgaliselt töökogemust, kuid olenemata sellest ei suuda värbajad teda piisavalt tõsiselt võtta.

33-aastane naine toob näiteks, et üks nõustaja soovitas tal intervjuudeks juuksed tumedamaks värvida. Lisaks hakkas ta ka prille kandma, et arukam välja näha. Kahjuks ei aita need siiski tulevikus, kui ta juba tööle on saanud.

Naine tunnistab, et on mõned korrad ka töölt lahkunud, sest ülemused on tema välimust kommenteerima hakanud. Olenemata sellest, et Kova on loobunud kontsadest ja kannab võimalikult vähe meiki, selgub, et tema välimus jääb siiski liiga glamuurseks, et õigusmaailmas läbi lüüa.

"Naised ei usalda sind ja mehed ei võta sind tõsiselt. Mehed ei taha mind kunagi palgata, ma mõistan seda, nad ei taha tööle segavaid faktoreid. Nad ümbritsevad end pigem vähem atraktiivsete naistega, kes ei vii mõtteid töölt kõrvale," selgitab Kova.

View this post on Instagram

Продвигаем русских дизайнеров в Лондоне • ✔️Я очень люблю недорогие брэнды. Всегда считала, что переплачивать за имя, это плохой тон. А с тех пор как сама занялась ритэйлом, и поняла порядок формирования цен, у меня рука не поднимается купить что-то дорогое, потому что прекрасно понимаю сколько ‘прочего’ заложено в итоговой цене. • ✔️Вы знаете, что ритэйлеры закупают одежду у известных брэндов по оптовым ценам примерно в 2,8-3 раза ниже отпускной? • ✔️Возьмём платье, которое в ЦУМе стоит $1000. Магазин закупает его у брэнда за $330-350. Понятно, что магазину надо хранить, рекламировать, продавать товар, да ещё и получать прибыль. • ✔️Не забывайте, что самому брэнду-производителю также нужна прибыль. Он производит платье за $100, а продаёт ритэйлеру за $330-350. Разница в основном идёт на рекламу и пиар, будь то недели моды, статьи и развороты в журналах, теле и интернет реклама, гонорары блогерам и селебрити, итд.. • ✔️Таким образом, своей покупкой вы оплачиваете жизнь не только производителю и продавцу, но, также, арендодателю, издателю журналов и журналистам, блогерам, телеканалам, селебрити итд. • ✔️Не то, что я против всех вышеуказанных людей, но когда ты понимаешь, что из $1000 ты отдаёшь $900 не за саму вещь, а за ‘прочее’, начинаешь задумываться о целесообразности покупки 🤓

A post shared by Irina KoVa 🧚🏼‍♀️ (@irinak0va) on