Kui saade lõppes, lõpetas Vang ka kleitide ja meigi kandmise ning lõikas oma pikad blondid kiharad maha. Naine selgitas, et välimus, millega ta telesaates oli, oli autorite soov ning praeguseks on ta lihtsalt naasnud oma tegeliku välimuse juurde, vahendab Starhit.

Staar on väsinud pidevatest küsimustest ning otsustas kõik südamelt ära rääkida. Vang tunnistab, et juba väga noores eas kiusati teda liigselt poisiliku välimuse pärast. Olenemata vanemate, sõprade ja õpetajate survest, on Vang siiski endaks jäänud. "Ma sündisin teistsugusena, anomaaliatega. Kõik kartsid ja vihkasid mind ilma põhjuseta. Iga aastaga aina rohkem ja miski ei ole muutunud. Kui minu välimusega rahul ei ole, lahku."

View this post on Instagram

Муки выбора, to be or not) «Она никогда не может выбрать!»(с)🤣🤷🏼‍♂️ Когда подлецу все к лицу Очень трудно выбрать. А ещё трудней когда в тебя девушки влюбляются, думая что ты парень, это ад.:( мужу смешно, мне не очень. Меня недавно назвали бессовестным мужчиной, как то неловко даже😂🤦🏼‍♂️ Мне нечего им предложить. Кроме красивых костюмов. Вообще я их понимаю, то во что одеты парни на улице это печаль. А тут идёт такое 179 ростом, в костюме с плечами 20🤣👌🏻как сказал мой муж- сам бы влюбился. Шутки шутками- что делать с барышнями? Жалко, суициднутся же😀👨‍💼я не могу ответить им взаимностью. Я все конечно понимаю, тестостостероновая аура(шутка), челюсть маскулинного трактора, непонятный голос и все прочее, но простите милые, что я должна с вами сделать то?! Уже даже шутка о гее не прокатывает, им совершенно все равно, ничего не действует. Спасите меня от голодных женщин! My secret 650 #bighorsewantshisqueen #youeyesinmyeyes #misterlove #theyredyingtheirfaces #toyboy #bowbowbowpow #youismyworld #marvelous #flashlight #KittyCat #hollydolly #Ishootinyourrose #lassieclassy #mymymycawaii #mycharmingchild #mylitlttledoppelganger#kingofmyheart #songtrushwantshissquirrel #prettypinkroses #shotgun #sweetyboy #mirrorface #Sweettorture #boeing747 #VXV #iloveuforever#mirrorface#mynamewasKathy#skyisblue

A post shared by Джулия Ванг Official (@djulia_vangreal) on

Julia tõdeb, et ta ei häbene oma välimust, sest suur osa sellest tuleneb geenide omapärast, samas on häiriv, et teda pidevalt meheks peetakse. "Mu testosterooni tase on tunduvalt kõrgem kui peaks. Mul on geenides nüansse. Ühiskond ei aksepteeri mind, kuid mina ei aksepteeri neid."

Vaid kord elus on Vang olnud nõus naiselikum olema ja see oli just "Selgeltnägijate tuleproovis". Vaatamata sellele ei ole võimed välimusega kuidagi seotud.

On üks eriline inimene, kes tema välimusega väga rahul on. Kallim tunnistab, et Vang näeb suurepärane välja ja tema stiil peegeldab täpselt iseloomu. Peale saate lõppu vistas kaasa isiklikult meigi minema ja aitas naisel oma riietus taas korda seada.