Kui oled Elisa kasutaja


1. “LEGO film 2”

Elisa Elamuse videolaenutuses on pakkuda midagi nii anima kui ka Lego fännidele. “LEGO film 2” on kauaoodatud järg populaarsele ülemaailmsele fenomenile, millest kõik alguse sai. Film toob Bricksburgi kangelased taas kokku märulit täis seikluses, et päästa oma armastatud linn. Viis aastat on möödas ajast, mil kõik oli äge. Nüüd aga seisavad kodanikud silmitsi suure ohuga - LEGO DUPLO sissetungijad avakosmosest hävitavad kõike kiiremini, kui linnaelanikud taastada jõuavad. Nende alistamine ja harmoonia taastamine LEGO universumis viivad Emmeti, Lucy, Batmani ja nende sõbrad kaugetesse avastamata maailmadesse ja imelikku galaktikasse. Filmi eestikeelses versioonis annavad kangelastele hääled Priit Võigemast (Emmet ja Rex Ohuvest), Kaisa Selde (Lucy), Saara Kadak (Ultrakiisu), Indrek Ojari (Batman), Kaire Vilgats (Kuninganna Watevra Wa'nabi) ja Maiken Schmidt (Kindral Kaos) ning Sergo Vares (Metallhabe), Mikk Jürjens (Benny) ja Kaspar Velberg (Jäätisetuutu).

2. “Koera kodutee”

Teine leid sellel nädalal meie videolaenutuse UUS kaustast on südamlik perefilm “Koera kodutee”. Film räägib koer Bella eepilisest 650 km pikast koduteest pärast seda, kui ta lahutatakse arstitudengist ja loomakliiniku vabatahtlikust, armastatud inimesest Lucasest. Sihikindlal rännakul puudutab Bella paljude elusid, alates orvust puumakutsikast kurva saatusega kodutu veteranini. Bella ainulaadne südikus ja usk toovad rõõmu ja lohutust kõigile, keda ta kohtab.

3. "Valgus ookeanide vahel”

Filmimaailmast leiate romantilise draama “Valgus ookeanide vahel”, kus mängivad kahekordne Oscari-nominent Michael Fassbender, Oscari-võitja Alicia Vikander, Oscari ja Kuldse Gloobuse võitnud Rachel Weisz (“Ustav aednik”) jpt. Pärast nelja piinarikast aastat läänerindel naaseb Tom Sherbourne Austraaliasse ja võtab vastu majakavahi töö Janus Rockil, mis asub rannikust pea poole päeva sõidu kaugusel. Saarele, kuhu kaubalaev saabub vaid korra hooaja jooksul, toob Tom ka oma noore armastava naise Isabeli. Aastaid hiljem, pärast kaht nurisünnitust ja ühe lapse surnult sündi, kuuleb leinav Isabel lapse nuttu. Kaldale triivib paat, milles surnud mees ja nuttev beebi. Tom, kes piinliku täpsusega kõik kirja paneb ja kelle põhimõtted on kohutavas sõjas kõikumatutena püsinud, tahab mehest ja beebist kohe võimudele teada anda. Isabel aga väidab, et beebi on jumala kingitus, ning Tomi vastuväidetest hoolimata jätavad nad lapse endale ja panevad talle nimeks Lucy. Kui laps on kahene, naasevad Tom ja Isabel mandrile ning peavad taas harjuma mõttega, et maailmas on ka teisi inimesi, kellest üht on nende otsus rängalt mõjutanud.


Kui oled TVPlay Premium kasutaja


"Tumedad anded“ ("The Darkest Minds", 2018)

Populaarse sarja "Stranger things“ ja filmi "Saabumine“ ("Arrival") loojate uus ulmepõnevik!

Kui teismelistel hakkavad salapärasel moel avalduma müstilised võimed, näeb valitsus neis ohtu ning nad saadetakse spetsiaalsesse kinnipidamisasutusse. 16-aastane Ruby, kelle võimed on teistest märgatavalt tugevamad, põgeneb aga esimese võimaluse avanedes ning ühineb rühma saatusekaaslastega, kelle eesmärgiks on leida endale ohutu koht, kuhu valitsuse tumedad jõud neid segama ei ulatu. Peatselt saavad aga noored põgenikud aru, et maailmas, kus võimul olevad jõud on neid petnud ning alt vedanud, ei piisa enam põgenemisest, vaid et neil tuleb oma vabaduse eest karmi ja armutusse võitlusesse asuda, kasutades relvadena mõistagi oma üleloomulikke võimeid.

Osatäitjad: Mandy Moore, Bradley Whitford, Gwendoline Christie

Režissöör: Jennifer Yuh Nelson


Kui oled Telia kasutaja


1. "Troonide mäng: viimane pilguheit“ ("Game of Thrones: The Last Watch")

Dokumentaalfilm 8. hooaja valmimisest on kättesaadav Telia HBO keskkonnas.

2. Stand-Up "Mikael Meema Live @ Von Krahl“

Telia klientidele Filmiriiulis tasuta.

3. "Koera kodutee“ ("A Dog's Way Home")

4. "Slaughterhouse’i reeglid“ ("Slaughterhouse Rulez“)

5. "Asterix: Võlujoogi saladus“


Kui oled Netflixi kasutaja


1. "When They See Us"


2. "The OA" (2. hooaeg)

3. "Star Trek: Discovery"

4. "Pose"

5. "Glow"

Kui oled Amazon Video Prime kasutaja


1. "Good Omens"


2. "The Darkest Hour"

3. "Suspiria"

4. "The Upside"

5. "King Kong"