Kui oled Elisa kasutaja


1. “Kapten Granti otsingutel”

Nüüdsest on kõigil võimalik Elisa Seriaalimaailmast vaadata igihaljast seiklussarja “Kapten Granti otsingutel”! Sari on ilmselt nii mõnelegi vägagi tuttav ja tekitab parajal määral nostalgiat, kuid seda võiks vaadata ikka ja jälle! Tegu on särava ja huvitava linateosega, mis saavutas omal ajal suure populaarsuse. Romaani, mille põhjal seriaal on valminud, on loonud kirjanik Jules Verne. Seriaalis lööb kaasa ka meie armastatud näitleja Lembit Ulfsak. Purjelaeva Duncan omanik sattus nägema, kuidas meremehed leidsid vaala kõhust pudeli kellegi kapten Granti kirjaga. Ta palub laevaõnnetuse tõttu abi ja nimetab oma asukoha koordinaadid. Laeva omanik kohtub kapten Granti lastega ja nad purjetavad koos Lõuna-Ameerika rannikule, et leida kadunud kapten Grant. Mõnusat vaatamist kõigile!

2. “1+1”

Elisa videolaenutusse jõudis uusversion filmist “1+1”, mille originaalversioon saavutas erakordse menu. Hollywood leidis, et ka nemad peavad seetõttu filmist oma variandi tegema ja siin see on – “Ootamatu sõprus”, peaosades Kevin Hart, Bryan Cranston ning Nicole Kidman. Film räägib kahe mehe ootamatust sõprusest. Philip Lacasse on Park Avenüül elav halvatud miljardär. Pisisuli Dell sai hiljuti vanglast vabaks ning tahab elus uue lehekülje pöörata. Philipi ja Delli vahel tekib soe sõprus ning erinevusi trotsides õpivad mõlemad taas elu armastama.

3. “D’Artagnan ja kolm musketäri”

Jätkame nostalgialainetel – ka Elisa Filmimaailma soovitus tuleb kaugema aja tagant ja tekitab kindlasti filmi tunnuslugu kuuldes mõnusa tunde. Filmiks on “D’Artagnan ja kolm musketäri”, Vene version aastast 1979! Tegemist on ilmselt Alexandre Dumas’ kõige kuulsama romaani “Kolm musketäri” ainetel vändatud seiklusliku filmiga, kus neli sõpra (gaskoonlane D’Artagnan ning musketärid Athos, Porthos ja Aramis) päästavad Prantsusmaa kuninganna au, võitlevad vapralt kõikvõimsa cardinal Richelieu ja salakavala Mileediga. Kõige selle juures naudivad nad ka elu täiega!


Kui oled TVPlay Premium kasutaja


"Gravitatsioon" ("Gravity")

7 Oscari võitja!

Oscari-nominent Alfonso Cuaróni uus põnevusdraama "Gravitatsioon“ viib vaataja ainulaadsele teekonnale ääretus ja halastamatus maailmaruumis. Eksistentsiaalse suurfilmi peaosades mängivad Oscari-võitjad Sandra Bullock ja George Clooney. "Gravitatsioon“ oli 2013. aasta Veneetsia filmifestivai avafilmiks.

Sandra Bullock kehastab geniaalset biomeditsiinitehnikut dr Ryan Stone´i, kes on esimesel süstikumissioonil koos veteranist astronaudi Matt Kowalskyga (George Clooney), kellele see on viimane lend enne pensionile jäämist. Paraku tabab neid rutiinsete hooldustööde teostamise käigus katastroof. Süstik hävib ning Stone jääb täiesti ihuüksi pimedasse kosmosesse triivima. Kas tal on lootust pääseda?

Põnevusdraama "Gravitatsioon" aluseks on režissöör Alfonso Cuaróni algupärane idee, mille ta kirjutas filmistsenaariumiks koos oma poja, lootustandva filmtegija Jonás Cuaróniga.

Osatäitjad: George Clooney, Sandra Bullock, Ed Harris

Režissöör:Alfonso Cuarón


Kui oled Telia kasutaja


1. "Tšornobõl“ ("Chernobyl“) – miniseriaali kõik osad on kättesaadavad Telia HBO keskkonnas.

2. "Tõde ja õigus" – eksklusiivselt ainult Telias!

3. "Sest ta on naine“ ("On the Basis of Sex“)

4. "Pariisi keiser“ ("L'Empereur de Paris“)

5. "LEGO film 2“


Kui oled Netflixi kasutaja

1. "Happy!" - 2. hooaeg.

2. "The Black Godfather"

3. "Blade Runner 2049"

4. "Black Mirror" - 5. hooaeg

5. "Boyz N The Hood"

Kui oled Amazon Video Prime kasutaja

1. "Good Omens"

2. "Evil Dead"

3. "Fleabag" - 2. hooaeg

4. "Watchmen"

5. "Evolution"