Influencerite hinnad ei ole tõenäolselt kivisse raiutud ning eri koostöövormide puhul võivad need varieeruda. Paljudel neist on eri brändidega tehtud pikemaid koostöid.

Samuti ei saa välistada ka bartertehingute varianti. Eriti juhtudel, mil reklaamitav toode on väga hinnaline või ahvatlev. Näiteks on Merilin Taimre teinud enda Instagramis ja blogis üüratu kajastuse oma uuele Škoda Karoqile. Nähtavalt on tegu reklaampostitustega, ent ei ole teada, kui suure osa 18 000 eurot maksva sõidumasina hinnast pidi Taimre ise tasuma.

Järgnevalt on välja toodud, kui palju võivad suunamudijad teenida Instagrami postitustega. Siia hulka ei ole arvestatud saadud tulusid Instagrami storyde, blogipostituste, youtube videote ja muu taolise eest.

1. Liis Lemsalu - 2600 eurot kuus

2. Kristjaana Mere - 2300 eurot kuus

3. Merilin Taimre - 2200 eurot kuus

4. Mariann Treimann - 1900 eurot kuus

5. Katri Palm - 1700 eurot kuus

View this post on Instagram

Triple the stripes

A post shared by KATRI KATS (@katrikats) on

6. Mari-Leen Albers ja Meelis Tomson - 1300 eurot kuus

7. Helen Adamson - 1100 eurot kuus

View this post on Instagram

Ma olen alati pidanud end naiselikuks naiseks ja juba üsna varases eas hakkasin ma huvi tundma meigi vastu, riiete demonstratsioone hakkasin tegema juba vist viieaastaselt ning iseenda eest hoolitsemine on mulle alati oluline olnud. ☆ Kindlasti mõjutas minu huvi igasugu hoolitsuste ja kreemide vastu ka see, et mul on vanem õde kelle moodi ma alati olla tahtsin! Nii tekkiski juba teismelisena mul korralik näohooldusrutiin - alati hommikul ja õhtul pesin näo ning enne kreemitamist käisin naha ka näoveega üle. ☆ See rutiin on mul siiamaani, mitte kunagi ei lähe ma meigiga magama, ükskõik kui väsinud ma olla võin! Ja kui sain kahekümne aastaseks hakkasin vaikselt kasutama kreeme milles ka vananemisvastaseid koostisosi ning 25. aastaselt tuli minu näohooldusrutiini ka seerum. Ja paistab, et midagi olen ma õigesti teinud, sest kortse mu näol ei ole 😊 ☆ Et oma õigeid valikuid jätkata otsustasin testida @artistrypolska personaalset seerumit, mis tuli Eestis välja mai lõpus. Personaalne seerum kõlas juba väga huvitavalt! Nii sain kosmeetikult hinnangu oma näonaha vajaduste kohta, et oskaksin seerumi endale kokku panna. ☆ Valisin enda seerumisse niisutavad-, rasueritust reguleerivad- ja vananemisvastased koostisosad. Nüüd olen seerumit üle kuu kasutanud ja väga positiivselt üllatunud! Kuna seerum on kerge, sobib praeguse ilmaga ideaalselt aga samas on super kasutada ka meigi aluseks. Siis saab nahk kuidagi erilise glow ja värske ilme! ☆ Mulle tundub, et personaalne seerum on näohoolduse tulevik, kuna nõnda on võimalik arvestada just meie näonaha vajadustega 🧡 #artistry #artistryeurope #artistrypolska

A post shared by Helen Adamson (@helenadamson) on

Meryl Mägi - 1100 eurot kuus

8. Stellaarium - 800 eurot kuus

9. Aljona Eesmaa - 500 eurot kuus

10. Liisa Pärnpuu - 400 eurot kuus

Kristina Pärtelpoeg - 400 eurot kuus

Anita Sibul - 400 eurot kuus

11. Victoria Villig - 125 eurot kuus

12. Anna-Liisa Virkus - 100 eurot kuus