"Omades sidemeid uurin. Kas oleks mõeldav? Sulgeda septembris, kuuks ajaks, Tallinnas Stockmanni ristist kuni Koseni Tartu maantee, Järve Selverist alates Pärnu maantee Sakuni. Järve Selverist alates Vana - Pärnu maantee ja Vabaduse puiestee kuni Saueni. Viljandi maantee alates Järve Selverist kuni Raplani. Peterburi maantee alates Sikupillist kuni Haljala ristini," humooritseb Oja Facebookis.

"Peale selle sooviks sulgeda Tartus Riia maantee täies ulatuses kuni Elvani, Viljandi kesklinna ja Võru täielikult. Lisaks võiks sulgeda augustis Tallinna lennujaama, sadama ja Balti jaama," jätkab ta.

"Võimaluse korral sooviks Muhu saare inimestest tühjaks teha, kuid vaid juuli kuuks. Veel oleks plaanis värvida roosaks Haapsalu linnus ja õhkida Tallinna Lauluväljak (seda filmitaks droonidelt)."

"Ja kui ei ole palju palutud, siis Matsalu rahvuspark võiks augustis ja septembris jääda linnuvabaks."

"Kõik see tooks Eestisse sada miljonitt eurot. Ja muidugi ka võttejärgset turistide masse, kes imestaks, millised idioodid siin maal elavad. Edith Sepaga pole veel rääkinud, kuid arvan, et ta on päri. Ikkagi Big Deal!" lõpetab Oja oma Facebooki postituse.