Kui oled Elisa kasutaja

1. “Külm tagaajamine”

Legendaarne Liam Neeson on tagasi! Kui vahelduseks ebatavaliselt soojale ning päikseliselt suvisele jaanipäevailmale tahaks natukene lund ning actionit näha, siis soovitame Elisa videolaenutusest uut filmi nimega “Külm tagaajamine”. Tegevus toimub Kaljumäestikus asuvas uhkes suusakuurortis Kehoes, kus termomeetripügal on langenud miinus kahekümne peale. Kohalik politsei on harjunud rahuliku jõudeeluga, kuni linna tagasihoidliku lumesahajuhi Nels Coxmani (Liam Neeson) poeg toretseva narkoparuni Viikingi (Tom Bateman) käsul tapetakse. Raevunud ja suurte masinatega varustatud Nels asub kartelli ühe mehe kaupa laiali lammutama, kuid tema arusaam mõrvast pärineb suuremas osas ainult kriminaalromaanidest. Kui surnukehad hakkavad kuhjuma, põhjustavad tema teod jõugusõja Viikingi ja tema pikaajalise rivaali, hingelise põlisameeriklasest maffiabossi Valge Härja (Tom Jackson) vahel. Jõugusõda võtab kiiresti tuurid sisse ja väikelinna säravvalged künkad valguvad peagi verest punaseks.

2. "Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2”

Koolivaheaeg on alanud ja millal siis veel häid multifilme vaadata, kui mitte nüüd. Alustada võiks Elisa Elamuse videolaenutuse uuest täispikast animatsioonist “Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2”. Koomiline animaseiklus "Ralf lõhub interneti" on järg 2012. aasta loole "Lammutaja Ralf". Seekordses seikluses elavad parimad sõbrad Lammutaja Ralf ning Vanilla Suhkrusai rõõmsalt ühes väikeses mängudesaalis, veetes pikki päevi oma automaatides mänge mängides (ehk tööl käies) ning pärast saali uste sulgemist teiste omasugustega lõbusalt aega veetes. Paraku juhtub aga Vanilla mänguga "Suhkrulaks" väike äpardus ning kui puuduvat osa ei õnnestu hankida, ootab mängu varuosadeks lammutamine. Selle vältimiseks otsustavad Ralf ja Vanilla põrutada tohutusse internetti. Miski koduses saalis kogetu pole neid aga ette valmistanud selleks, mis neid seal ootab.

3. “Kapten Granti otsingutel”

Kui hing ihkab nostalgia, siis soovitame Elisa Seriaalimaailmast üles otsida igihalja seiklussarja “Kapten Granti otsingutel”! Tegu on särava ja huvitava linateosega, mis saavutas omal ajal suure populaarsuse ja kogus palju vaatajaid. Romaani, mille põhjal seriaal on valminud, on loonud kirjanik Jules Verne. Seriaalis lööb kaasa ka meie armastatud näitleja Lembit Ulfsak. Purjelaeva Duncan omanik sattus nägema, kuidas meremehed leidsid vaala kõhust pudeli kellegi kapten Granti kirjaga. Ta palub laevaõnnetuse tõttu abi ja nimetab oma asukoha koordinaadid. Laeva omanik kohtub kapten Granti lastega ja nad purjetavad koos Lõuna-Ameerika rannikule, et leida kadunud kapten Grant. Mõnusat vaatamist kõigile!

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

"Viiskümmend vabastatud varjundit“ ("Fifty Shades Freed", 2018)

E.L. Jamesi erootilise bestselleri ekraniseeringu kolmas osa, "Viiskümmend vabastatud varjundit" on viimane vaatus kahe kuulsa armastaja kirglikust ja keerulisest lembeloost. Kui Ana Steele kohtus kompleksides ja rikutud ärimehe Christian Greyga, süttis nende vahel leek, mis muutis alatiseks mõlema elu. Kolmas peatükk jätkab noorte abiellumise ja mesinädalatega. Pärast naasmist Euroopast on noored tagasi Seattle’is ja asuvad oma tööde manu. Kohanenud tavarütmiga hakkavad pinged taas pinnale kerkima, Anastasia üleastumised ülehoolitseva ja kontrolliva mehe keeldudest tekitavad suhetes pahameelt ja vastuseisu. Ana teadis, et Christian pole mees, keda on kerge armastada ning koos olemine esitab väljakutseid, mida kumbki neist ei oska aimatagi. Naine peab õppima, kuidas jagada mehe elustiili, ilma et peaks ohverdama ennast ja oma iseseisvust, ning Grey peab üle saama oma kinnisideest Anastasiat kontrollida ja jätma sinnapaika teda ikka veel kummitavad õudused. Nüüd, olles lõpuks koos, on noorte päralt armastus, kirg, lähedus, rikkus ja maailm täis piiramatuid võimalusi. Ent just siis, kui tundub, et kõik on täiuslik, teeb kuri saatus teoks Ana õudusunenäod...

Osatäitjad: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Jennifer Ehle, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Callum Keith Rennie, Brant Daugherty

Režissöör: James Foley

Kui oled Telia kasutaja

1. "Suured väikesed valed“ ("Big Little Lies“)

Seriaali uue 2. hooaja esimesed osad on kättesaadavad Telia HBO keskkonnas ning uued episoodid lisanduvad iganädalaselt.

2. WTA Eastbourne tenniseturniiri mängude otseülekanded Telia LIVE kanalis

Täpsema ajakava on nähtav kanali telekavas.

3. "Peel“

4. "Missioon Miami“ ("Belleville Cop“)

5. "Ralf lõhub interneti: Lammutaja Ralf 2“


Kui oled Netflixi kasutaja

1. "Neon Genesis Evangelion"


2. "The Last Samurai"

3. "Star Trek Into Darkness"

4. "Birdman"

5. "Black Hawk Down"

Kui oled Amazon Video Prime kasutaja


1. "Too Old to Die Young"

2. "Good Omens"

3. "This Is the End"

4. "The Bourne Identity"

5. "Legion"