"Hea Võsu rahvas! Palume teil tarbida vett võimalikult säästlikult. Võsu pumbamaja ei pea sellisele tarbimisele vastu, mistõttu võib täna kell 16-20 Võsul toimuda veekatkestus! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast," teatab Haljala vald Facebookis.

Eile sai alguse iga-aastane Võsu rannafestival, kus kahel päeval astuvad rannalavale mitmed tuntud artistid nii Eestist kui mujalt maailmast. Peaesinejad on sel aastal Briti produtsentide duo SIGMA ning Amsterdamist pärit DJ ja produtsent BURAK YETER! Kahe päeva jooksul astuvad lavale ka mitmed Eesti artistid: 2Quick Start, Smilers, 5MIINUST, Shanon, Liis Lemsalu, Öed, Wateva, Kisma&Victor Crone, Pluuto, Emily J & Xtra basic ja VillemDrillem.

Kohal on ka Power Hit Radio ning festivali juhib DJ ja raadiosaatejuht Andres Puusepp. “Tegu on Eesti suve ühe ägedaima rannapeoga ja selle aasta esinejad kütavad kindlasti Võsu ranna tulikuumaks. Minu eelmise aasta meeldejäävaim esinemine DJna oli just Võsu Rannafestivalil, kui mul oli au soojendada Inglismaa kooslust Rudimental. Usun, et sel aastal tuleb sama äge!” kommenteerib Puusepp.