1. Filmi tegevus toimub lähitulevikus, kus tehnoloogia juhib pea kõiki eluvaldkondi. Kuigi täpset aastaarvu pole antud, on ühes stseenis võimalik näha, et peategelase Grey Trace´i 38 aastaselt hukkunud naine sündis 2008. aastal. See tähendab, et filmi tegevus leiab aset aastal 2046.

"Uuendus"

2. Filmi võrreldakse paljude teiste ulmekatega, sealhulgas Marveli 2018. aasta superkangelasfilmiga "Venom“. Hämmastaval kombel näevad "Uuenduse“ staar Logan Marshall-Green ja "Venomi“ Tom Hardy ka äravahetamiseni sarnased välja. Videomängumaailmas kasutab sama ideed - tulevikus on võimalik inimkeha tehnoloogia abil täiustada - "Deus Ex" frantsiis.

3. Filmi algne pealkiri oli "STEM", mis on peategelase kehasse sisestatud arvutikiibi nimetus. "Stem" tähendab Hollandi keeles häält. See on ka viis, kuidas kiip omanikuga suhtleb.

"Uuendus"

4. Arvutikiip, mis peategelast juhib, töötab Linuxi operatsioonisüsteemil, nagu on näha väljalülitamiskäsust ekraanil. See on üks mitmest filmitegijate siseringi naljadest.

5. Võitlusstseenide ajal järgib kaamera efektselt peategelase liikumist nii, et ta püsib alati kaadri keskel. Selle saavutamiseks peideti tema külge mobiiltelefon, millega kaamerad said ühendust hoida.

6. Ühes stseenis on võimalik näha seinal joonistust 2004. aasta õudukast "Saag“. Filmi režissöör Leigh Whannell kirjutas ka esimese "Saag“ filmi stsenaariumi.

7. Kuigi filmi tegevus toimub USAs, võeti see üles Austraalias, lavastaja kodumaal. Seda võib märgata ühes tagaajamisstseenis liiklusmärkide järgi.