Nolan võttemeeskond asus Indiasse saabudes filmima Colaba turul, kus oli kohal 300-400 inimest. Seejärel liiguti edasi Mumbai jahtklubisse. Sadamasse toodi õhtuste võtete jaoks kohale 40 paati. Taj hotelli juures ja Nolani tohutu võtteplatsi läheduses üritas üks mees aga vette hüpates enesetappu sooritada.

Päästjad ei saanud teda esialgu kätte, aga tänu võtteplatsile said nad talle ligi ja neil õnnestus mees kinni siduda ning ohutusse kohta viia. Mehe päästmises mängisid oma osa ka Nolani võttemeeskonna liikmed, kes aitasid päästjatel võtteplatsil kaudu mehele ligi pääseda.

Christopher Nolani "Teneti" võtted algasid 19. mail ning kokku filmitakse Hollywoodi mõjukama režissööri spioonipõnevikku seitsmes erinevas riigis, mille hulka on kinnitatud Suurbritannia, Itaalia, India, Eesti ja Norra, kus filmiti septembri alguses. Praeguseks ongi jõutud otsaga India suurimasse linna Mumbaisse.

Filmis teevad kaasa Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Kenneth Branagh, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine ja Kenneth Branagh.

"Teneti" esimene õrritaja lekkis hiljuti ka internetti, aga kuna seda võetakse sealt Warner Brosi poolt kogu aeg maha, siis saab seda hetkel püsivalt vaadata näiteks Forum Cinemas kinodes valitud filmide ees. Üheks neist on ka Quentin Tarantino "Ükskord Hollywoodis".

"Tenet" linastub 2020. aasta 17. juulil.