Kui oled Elisa kasutaja

1. "Rocketman"

Suur tõsieluline film Elton John’ist on kohal! “Rocketman” filmi puhul on tegu on eepilise muusikalise fantaasiaga, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega. Lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks. Vaata filmi Elisa Elamuse videolaenutusest!

2. “Emainstinkt”

Videolaenutusest leiab ka psühholoogilise põneviku “Emainstinkt”. Alice ja Céline elavad väikekodanlikus idüllis – nad on ridaelamunaabrid ja parimad sõbrannad ning nende üheealised pojad on lähedased nagu vennad. Naiste täielikku teineteisemõistmisesse tekib aga mõra, kui Céline’i poeg Maxime teise korruse aknast alla kukub ja surma saab. Alice näeb küll juhtunut pealt, kuid ei jõua õnnetuse ärahoidmiseks midagi ette võtta. Leinav Céline hakkab sisimas sõbrannat süüdistama, leides, et Alice oleks saanud hea tahtmise korral poisi elu päästa. Pinged kasvavad ja Alice’ile tundub üha enam, et Céline on hakanud kahtlaselt käituma tema poja Theoga… Stiilse psühholoogilise thrilleri tegevus on paigutatud 1950.–60. aastatesse, mil valmisid selle žanri suurmeistri, Alfred Hitchcocki filmiklassikaks saanud teosed.

3. Elisa Elamus

Elisa Elamuse Huubist leiab juba praegu ettevaadatavana terve uue 5.hooaja Erik Orgu saatest “Kallis, Sa oled kosunud!”. Tegu on Eesti kõige muhedama kaalusaatega! Kellel õnnestub personaaltreeneri Erik Orgu abiga korralikult kaalust alla võtta? Kes muutub hoopis raskemaks? Kes keegi tahab ka kringlit? „Kallis, Sa oled kosunud“ saates võtavad kogukad ette teekonna tervislikuma eluviisi suunas. Mine juba täna Elisa Huubi ja vaata kogu hooaeg ette ära, enne veel kui see telekanalite kavadessegi jõuab!

Kui oled TVPlay Premium kasutaja

Jamie Lee Curtis naaseb oma ikoonise rolliga kehastades uuesti Laurie Strode’i, kes astub lõpuks taas silmitsi Michael Myersiga, salapärase maski kandva sarimõrvariga, kes 40 aastat tagasi tappis võikal moel kõik Laurie sõbrad ning kelle käest toona teismeline neiu napilt pääses. Ainsana ellu jäänud neiust on kasvanud paranoiline ja hirmudest vaevatud naine. Tema lähedased, tütar ja lapselaps, on ajapikku Lauriest võõrdunud, kuna ei suuda ega soovi elada pidevas relvastatud valmisolekus ja ohu hirmus. Kuigi koletis kannab eluaegset vanglakaristust, on Laurie veendunud, et kunagi saabub hetk, mil nad kohtuvad taas.

On järjekordne halloweeniöö ja ühe teatava vangla kinnipeetavaid transportiva bussiga ei lähe asjad nii nagu peaksid. Michael tuleb lõpule viima veretööd, mis tookord lõpetamata jäi, ent Laurie on viimaseks vaatuseks valmistunud.

Tere tulemast Kaljumäestikus asuvasse uhkesse suusakuurorti Kehoesse, kus termomeetripügal on langenud miinus kahekümne peale. Kohalik politsei on harjunud rahuliku jõudeeluga, kuni linna tagasihoidliku lumesahajuhi Nels Coxmani (Liam Neeson) poeg toretseva narkoparuni Viikingi (Tom Bateman) käsul tapetakse. Raevunud ja suurte masinatega varustatud Nels asub kartelli ühe mehe kaupa laiali lammutama, kuid tema arusaam mõrvast pärineb suuremas osas ainult kriminaalromaanidest. Kui surnukehad hakkavad kuhjuma, põhjustavad tema teod jõugusõja Viikingi ja tema pikaajalise rivaali, hingelise põlisameeriklasest maffiabossi Valge Härja (Tom Jackson) vahel. Jõugusõda võtab kiiresti tuurid sisse ja väikelinna säravvalged künkad valguvad peagi verest punaseks.

CIA-sse tööle asudes vandus Evelyn Salt (Angelina Jolie) truudust ametile, aule ja oma riigile. Ta peab sellest vandest kinni ka siis, kui üks kõrge positsiooniga põgenik süüdistab teda tegutsemises Venemaa heaks. Salt põgeneb, kasutades kogu oma väljaõpet ja aastatepikkuseid kogemusi salaagendina, et pääseda tagaajajate käest, kaitsta oma abikaasat ning püsida sammu võrra eespool oma CIA kolleegidest.


Kui oled Telia kasutaja

1. "Kapten Morten lollide laeval”, 2018

Täispikk nukufilm, mis sobib vaatamiseks kogu perele. "Kapten Morten lollide laeval" on Eesti filmiajaloo läbi aegade suurim rahvusvaheline koostööprojekt. Filmi režissöör on Kaspar Jancis ja see põhineb tema raamatul "Seiklus Salamandril ehk Morten Viksi uskumatud juhtumised lollide laevas”.

2. “Rocketman”, 2019

Kaasahaarav eluloofilm, mis vaatab tagasi Elton Johni keerulisele lapsepõlvele, eneseleidmisaastatele, läbimurdele ja pöörasele karjäärile. "Rocketman" näitab meile nii glamuuri kui tähesära kui ka superstaarieluga kaasnevaid pahesid ja tagasilööke.

3. "Nõukogude hipid”, 2017

Dokumentaal. Pöörane lillelaste sõit Nõukogude Liidu hipiliikumise jälgedes viib 1970ndate psühhedeelsesse undergroundi, kus rock-muusikast joovastunud pikajuukselised noored lõid range režiimi kiuste oma maailma – süsteemi, milles püüeldi rahu ja vabaduse poole.

Telia klientidele Filmiriiulis tasuta.

4. "Mildred Pierce” ("Mildred Pierce")

Miniseriaali kõiki episoode saab vaadata Telia HBO keskkonnas.

Kui oled Netflixi kasutaja

1. "Disenchantment" - 2. hooaeg

2. "Between Two Ferns: The Movie"

3. "Ingrid Goes West"

4. "Criminal: France, Germany, Spain, UK"

5. "Our Planet: Behind the Scenes"

Kui oled Amazon Prime Video kasutaja

1. "Carnival Row"

2. "The Boys"

3. "Undone"

4. "Fleabag"