Vanemate poolt väga hoitud ja hellitatud lapsena oli Märt Koik (28) koolipõlves tagasihoidlik ja tubli, autorisaadet "Ongi Koik" tehes on ta aga saavutanud kangekaelse noore tujurikkuja maine, kelle igast liigutusest eeldatakse konflikti.

Noore koomiku puhul on fänni esi­mene küsimus, kas ta on vallaline. Järgmiseks tahetakse teada, mida peaks naine tegema, et koomik temasse armuks. Sa valmistad täieliku pettumuse, sest oled abielus. Ühine korterilaengi koos abikaasaga võetud. Miks?

Lihtne vastus on – ma armastan oma naist. Oleme koos keskkooli lõpust, viis aastat käisime ja siis abiellusime. See juhtus viis aastat tagasi, nii et oleme kümme aastat koos olnud. Viie aastaga jõuab inimene punkti, kus tunneb teist inimest juba nii palju, et abielluda. Abielu rikastab – üks leibkond, üks laen, jagatud sissetulek. Emotsioonid. Minu jaoks on selles kindlus. 21. detsembril 2012 räägiti palju maailmalõpu saabumisest. Naeran ikka, et minu maailmalõpp saabus aasta hiljem – abiellusime 21. detsembril 2013.

Registreerisime Liisaga salaja. Amet­nik küsis: kas sõrmuseid ei olegi? Aga pruudikimp? Samuti mitte!? Meie ainult suudlesime. Seejärel ostsime kaks pudelit šampust, käisime Liisa ja seejärel minu vanemate juures, et teatada meie jaoks tähtsat uudist.

Edasi lugemiseks:
1.99 Üksikartikkel ühe kliki mobiilimaksega