"Mul on plaan küll aprillis tulla, aga praegu on mul selgelt ette näha, mida tuleb teha selle mängu jaoks ja Londonist ma seda teen," sõnas ZA/UMi juhtivprodutsent Grete Lõbule antud intervjuus. "Ma ei tea, kas selline asi on olemas nagu kodumaa muld ja kas seda on võimalik jalgelt pühkida. Mul on suht ükskõik - ma tahan teha tööd sealt, kus on kõige lihtsam teha. Ma olen parajalt laisk," nentis ta.

Mängu peadpööritavast edust on Kender ühtviisi üllatunud ja vaimustunud. "Seda ei teinud mina, seepärast tuligi ilmselt hästi välja," naeris ta. "Minu arust on see jube hea mäng. Tõesti läksime püüdma kogu tiimiga, et tekst oleks samal tasemel kui kirjandus ja visuaal oleks nagu kujutav kunst ja õlimaal. Pluss muusika. Kokku tuli kõik maailma parim!" kirjeldas ta ning lisas, et on kõnealuse mänguga tegelenud viimased 5 aastat.

Mängu rahalist edu Kender ennustada ei julge. "Ükski asi, mis ma selle mänguga seoses olen ennustanud, pole läinud täppi. Seega ma parem hoian lõuad. Ja loodan, et eksin edasi."