Esilinastusel oli märgata filmis rolli teinud Marta Laant ja Henry Kõrvitsat, aga ka kuulsat Islandi näitlejat (kellel samuti filmis roll on) Tómas Lemarquis`i. Lemarquis on muuhulgas mänginud sellistes Hollywoody hittides nagu "Snowpiercer", "X-Men: Apocalypse" ja "Blade Runner 2049".

Komöödia “Ühemeheshow” tõstatab humoorikas võtmes meeste tervise temaatika ning jutustab munandivähist ning seda kõike tõesti sündinud loo põhjal. 40ndates eluaastates raadio DJ Chuck Bergeri (Stewart Johnson) elu pasitab olevat üsna kiiva kiskunud: ohus on nii tema töö, abielu ning lisaks diagnoositakse tal munandivähk. Mees ei lase siiski pead norgu ning üritab kõikidest raskustest huumori abil võitu saada.

Linateose stsenaarium põhineb suuresti tõsielul: 20ndat aastat Eestis elava Ameerika DJ ja koomiku Stewart Johnsoni läbielamistel. Mehel avastati päriselt siiretega munandivähk. Ravi oli kurnav ja selle kohta pidas Johnson avameelset blogi. Lõpuks sai mees haigusest võitu.

Filmi eesmärk on tõmmata tähelepanu sellele, et soodsam ja kergem on ravida vähki, mis avastatakse varakult. 100 000 mehest haigestub igal aastal munandivähki keskmiselt 6, eesnäärmevähki aga 70-130 meest. Selle ennetamiseks ja varaseks avastamiseks tasub meestel käia oma tervist regulaarselt kontrollimas, liikuda piisavalt ja toituda tervislikult.

Täna, 1. novembril toimub heategevuslik oksjon, kus kauplevad Genka ja Stewart Johnson oma seljast särgid, et toetada vähiravifondi „Kingitud elu“.

Stewart Johnsoni kõrval teevad filmis kaasa veel Henry Kõrvits, Marta Laan, Janek Joost, Ingrid Isotamm, Külliki Saldre jt.