"Maja tuleb ühekorruseline, sest nii oled emakesele maale lähemal ja püsid tervem – eriti oluline on see naistele, sest nii-öelda juurtšakra on meie kõige tähtsam tšakra," seletab Marilyn. "Praeguseks on vundament maha saanud, nii et maja valmimiseni läheb veel aega."

Marilyn kavatseb oma tulevasse aeda istutada maitsetaimi, tema lemmikuteks on piparmünt ja monarda, mida praegu ema aias kasvatab. "Ja igas aias peab olema vähemalt üks pihlakas, sest see hoiab kodu õnne ja tõrjub halva eemale."

Marilyn soovitab kodu oma sisetunde järgi valida. Ent kuidas müüa edukalt kinnisvara? "Kodu on meie kindlus, kuhu oleme talletanud emotsioonid, soovid ja unistused," sõnab Marilyn. "Kõik, mis meid ümbritses, salvestas meie energia. Edukaks müügiks on tähtis kodu puhastada, kuna võimalikud ostjad tunnetavad alateadlikult teise inimese kodu piire. Kõik võib neile meeldida, kuid midagi nagu jääks puudu."

Marilyn soovitab ära koristada isiklikud pildid, toataimed ja anumad – neil on energeetiline jälg kõige suurem. Selleks, et sulgeda enda energia, tuleks lükata voodi vastu seina. "Täiskuuööl pesta põrandad meresoolaveega ning igasse nurka asetada teelusikatäis meresoola. Kasvava kuu esimesel päeval koristada sool ning asetada asemele poolvääriskivi tsitriin. Ta puhastab ning avab külluse kanalid, et uus omanik leiaks tee oma uue koduni kiiremini. Hiljem tuleks kivid maha matta."