"Häid! Meil on lõbus," teatas Liina sotsiaalmeedias ning postitas foto koos oma abikaasaga.

Mihkel näitas oma jälgiatele, kuidas nende peres jõululaupäeva tähistatakse, ehk koos noorema poja Joosepiga käis uhke isa Chicago Kunstiinstituudis. "Meie pere jõulutraditsioon," kirjutas ta pealkirjaks.

Novembris ütles Mihkel Raud intervjuus LP-ga, et nad on Liinaga taas koos ning varem väljakuulutatud lahutus ei jõustugi.

Raua sõnul oli juba toona kriisi ületamisest ja taas koos elama asumise hetkest juba mõnda aega möödas. „Me ei ole pidanud oluliseks sellest eraldi pressiteadet teha,” sõnas ta. „Küll pidime me oma lahkuminekust inimesi teavitama kuulujuttude ja muu jama ärahoidmiseks.”

Mihkel andis sotsiaalmeedia vahendusel oma kooselu lõppemisest Liina teada suvel, juuli lõpus. "Lahkusime sõpradena ning meid jäävad ühendama kaks imelist last," teatasid Rauad tookord.

Seitse aastat on Raua sõnul see aeg, mil kooselus tekivad esimesest tõsisemad kriisid ja paljudel juhtudel lõppebki see lahkuminekuga. „Mõnel juhul suudavad inimesed teha tööd ja näha vaeva, et mõista: perekond selline asi, mille päästmisega tuleb tegelda,” ütles ta. „Meie üritasime ja eks me üritame siiamaani.”