Tommy Cash on tuntud oma võimsate kontsertide, rabavate muusikavideote ning läbimõeldud sotsiaalmeedia sisu poolest. Rahvusvaheliselt üha enam kontseptuaalkunstnikuna kanda kinnitav Cash naaseb täna, 27. detsembril kodumaal viimast korda lavalaudadele, et panna punkt tegusale
aastale, kuhu mahtusid tihe festivalisuvi ja esimene tuur Põhja-Ameerikas.

"Kodupubliku ette on hea tunne astuda, eriti pärast intensiivset tuuritamist mööda maailma,” sõnab Cash enne õhtust kontserti, mis on muusiku teine ja ühtlasi viimane ülesastumine sel aastal kodumaal. Hiljuti uue singli “Sdubid” välja andnud räppar astus viimati Eestis üles suve alguses toimunud kontserdil Kumus.

Postsovetlikku esteetikat globaalsete trendidega ühendav Tommy Cash on olnud muusikamaastikul tegev alates 2012. aastast. Ta on välja andnud kaks täispikka albumit, kogunud oma muusikavideotele kümneid miljoneid vaatamisi üle kogu ilma ning pälvinud mitmeid olulisi auhindu. Ta on teinud koostööd teiste seas Charlie XCXi, A.G. Cooki (PC Music) ja Little Bigiga ning avas kevadel ühisnäituse ameerika kuulsa moedisaineri Rick Owensiga.

Tommy Cash esineb Noblessneri valukojas täna, 27. detsembril. Lisaks esinevad DJ-d Metabora ja Skyler.