Avameelse intervjuu andmise põhjuseks olevat Ozzy sõnul asjaolu, et hakkasid levima kuuldused sellest, et ta on suremas. “Möödunud aasta oli tõesti minu elu pikim, valusaim ja haletsusväärseim,” ohkas Ozzy, viidates lisaks Parkinsoni tõvele veel kahele tervisehädale, mis teda mullu tabasid — gripi komplikatsioonid ja ootamatu kukkumine koduses vannitoas, mille tagajärjel vajas rokkar mitut tõsist operatsiooni.

“Ma olin vahepeal ise ka üsna veendunud, et nüüd on lõpp. Valu oli katkematu. Esimesed kuus kuud veetsin täielikus agoonias. Palusin Sharonit, et ta räägiks mulle tõtt. Et ma olen ju suremas, eks? Olin veendunud, et jään halvatuks ja et mul on lisaks ka mingi ravimatu haigus, kuna paranemine võttis nii kaua aega,” meenutas Osbourne. “Kui haiglaõed palusid mul kirjeldada valu 1st 10ni, vastasin, et mu valu tasemeks on 55! Kuus kuud iga päev ärgata nii, et ei saa liigutada, on haletsusväärne eksistents,” kirjeldas ta oma kuudepikkust talumatut voodirežiimi.

"Jah, Ozzy'l avastati Parkinsoni tõve üks vormidest, aga see pole mingil juhul surmaotsus," lisas eelnevale jutule juurde Ozzy abikaasa Sharon. "Kahjuks sellel haigusel puudub ravi, see mõjutab teatud närve kehas, on häid päevi ja väga halbu päevi ja tohtritel on praktiliselt võimatu tuvastada, milline tervisehäda on tingitud kukkumisest ja milline Parkinsonist," kirjeldas ta abikaasa tervislikku seisundit pisarsilmil.

"Ma pean võtma kohutavalt palju ravimeid, peamiselt operatsioonidest taastumiseks. Ja ma ju vihkan drooge! Mu jalad surevad pidevalt ära, veri ei käi üldse ringi. Ei teagi, on see Parkinsoni tõttu või mingil muul põhjusel. Igal juhul on see väga imelik tunne. Aga õnneks olen ma surivoodist ikka väga kaugel! Olen elus igasugust s**** teinud ja sellegipoolest veel elus. Ei kavatse nüüd ka kuhugi kaduda,” teatas ta.

Ozzy lubab tervise paranedes kindlasti suurtele lavadele naasta ning on asunud selle nimel kõvasti tööd tegema. Kevadel on tal plaanis minna Šveitsi arstide jutule. "Me teeme ükskõik, mida vaja ja läheme, kuhu iganes vaja on minna. Me õnneks saame seda endale lubada," lisas Sharon lõpetuseks.