1. Mees, kes varjas naeratusega valu


Andras Arato on tavaline Ungarist pärit mees, kes pooseeris vaid reklaamfotol, mis üle maailma kuulsaks sai. Tänaseks naudib Arato väga sotsiaalmeedias aja veetmist ning humoorikaid memesid endast.

2. Kahtlustav Chloe


Oled inimene, keda pole lihtne vaimustada? No siis, mida kahtlustava Chloe'ga jagada. See tüdruk sai kuulsaks, kui vanemad üritasid last rõõmustada Disneylandiga, kuid Chloe neid väga uskuda ei tahtnud. Tänaseks on Chloe ja ta õde Lily alustanud modellikarjääri.

3. Laps, kellel veab


Sammy Griner polnud veel aastanegi, kui temast valmis legendaarne võidurõõmus pilt. Just tänu sellele memele sai pere koguda piisavalt raha, et lapse isa uue neeru saaks. Nüüd, 13-aastasena, on tal pildi pärast küll veidi piinlik, kuid aitas sellega oma isa elu päästa.

4. Ebanormaalselt fotogeeniline mees


Kui enamus inimesi ei soovi, et neid trennis pildistataks, siis veel vähem tahab keegi seda keset maratoni. Leidub aga üks mees, keda selline olukord kuidagi ei kohuta. Zeddie Little tegeleb veel tänasenigi jooksmisega, kuid selgub, et ka tema ei ole alati kõige ideaalsema välimusega.

5. Liialt kiindunud tüdruksõber


Laina Morris sai kuulsaks, kui tegi järele Justin Bieberi lugu "Boyfriend". Ta kasutas endast sündinud meme kuulsust, et luua Youtube'i eriti edukas konto, mida asus jälgima ligi miljon inimest. Morris postitas oma jälgijatele regulaarselt kuni möödunud juulini. Just siis otsustas ta avalikkuse eest taanduda ning hakata oma vaimse tervisega tegelema.

6. Esimese maailma muredega naine

Selline olukord, kus unustad oma juhtmevabu kõrvaklappe laadida ning pead tavalisi kasutama, vot need nõmedad situatsioonid on kõige tuttavamad näitlejannale Silvia Bottinile. Pilti tehti ühe tema etteaste ajal ning sellega kaasnenud kuulsust kasutas naine oma karjääri edutamiseks. Tänaseks näeb ta vaeva filmiga, millega peagi fänne rõõmustada.

7. Segaduses matemaatik


Nii leidlikku meme saab kasutada peaaegu igas keerulises olukorras. Naine, kes pildil raskelt vaeva näeb on Brasiiliast pärit näitlejanna Renata Sorrah. Sorrah tegeleb veel tänasenigi näitlemisega ja arvestades, kui keerulised võivad seebikad olla, siis pole ime, et ta veidi segadusse sattus.

8. Katastroofi tüdruk


Maailm ei saa ilmselt kunagi teada, miks nelja-aastane Zoe Roth nii kurvas olukorras sellise kavalusega naeratas. Tänaseks on väike Zoe aga märgatavalt kasvanud ja armastab tohutult reisida.

View this post on Instagram

hey mir

A post shared by zoë! (@zoeroth) on

9. Pöörase teooriaga mees

View this post on Instagram

👽

A post shared by Sera Gillow (@seragillow) on


Giorgio A. Tsoukalos teab ideaalselt, mis tunne on selgitada mõnda eriti pöörast teooriat, kui sõbrad sind lihtsalt uskuda ei taha. Tsoukalos on teadlane, kes uurib tulnukate olemasolu. Tänaseks on ta hakanud oma pööraseid teooriaid aina laiemale publikule tutvustama.

View this post on Instagram

Tonight's new #AncientAliens episode is special. I'm very excited to share our findings of #NanMadol with you, one of the most remote and enigmatic places on our planet. I am still perplexed by it. At least (!) 250 MILLION TONS of massive BASALT columns were artificially quarried, transported across insanenly steep, sometimes vertical, terrain and then piled up into structures on top of artificial islands made of coral. Yes, artificial islands made of coral. The artificial structures and islands "stick together" by static energy. This is not happenstance. This requires higher math. Archeologists are able to trace the origin of 40% of the construction material. No one has the slightest clue where the other 60% have come from. And I am only referring to the Nan Madol structure basalt. The origin of the coral with which the artificial islands were created on which Nan Madol is located is not solved. The sheer volume is staggering. The entire complex is one gigantic question mark. Nan Madol is total science-fiction, yet it is there. I think this place is ridiculously ancient. Perhaps much, much older than what conventional archaeology suggests. Nan Madol may even be prehistoric. Why am I suggesting this? Look at some of the massive lychen patches. Some type of lychen grows and expands rapidly per year while some lychen grows and expands by less than a millimeter per year. It would be fascinating to have a lychen expert investigate this more closely. There are legends that these massive basalt columns were flown across the island in ancient times by "sorcerer twins"... There is also an ancient legend that refer to gigantic roosters who flew the blocks across the island. Mysterious lights were seen hovering around Nan Madol as well. Thank you to everyone who was involved in this crazy bone-crushing adventure. I am SO proud of everyone who was part of this project. I also would like to thank the people of #Pohnpei who welcomed us with incredible hospitality and wonderful food. Smiles across the island! #Micronesia #FederatedStatesOfMicronesia

A post shared by Giorgio A. Tsoukalos (@tsoukalos) on

10. Segaduses noormees

View this post on Instagram

#dankmemes #confused #couplegoals #nickyoung #nickyoungmeme

A post shared by Memez (@das_tuff_memez) on

Nick Young oli korvpallur, kes jäi fotole eriti segaduses ilmega. Vaid 33-aastaselt lõppes Youngi edukas karjäär ilma ühegi konkreetse põhjuseta, mistõttu ta ilmselt veelgi rohkem segaduses on.