Sonic Temple Festival ja Louder Than Life Fest sel nädalavahetusel langevad tema sõnul kokku väga oluliste sündmustega, mis seotud tema teraapiaga, seega Metallica seal ei mängi.

Mees vabandab ja sõnab, et on ka häid uudiseid: teraapias läheb tal hästi ja oli äärmiselt oluline asuda tööle oma vaimse ja füüsilise tervise kallal.

Juba aprillis lubab ta olla lavalaudadel Lõuna-Ameerikas taas.

56-aastase Hetfieldi sõltuvusprobleemidest räägiti lähemalt 2004. aasta dokumentaalfilmis "Some Kind of Monster". Pärast seda läks mees ravile ja 2017. aastal väitis ta, et on 15 aastat kaine püsinud.

Mõned aastad tagasi antud intervjuus tunnistas James, et kaineks saama ajendas teda ennekõike hirm. "Kõige rohkem hirmutas mind perekonnast ilma jäämine. Ma kartsin, et mu perekond ütleb minust lahti. Mu naine viskas mind kodust välja, ma elasin kuskil üksi, ma ei taha seda," rääkis ta.

Eelmise aasta septembri lõpul tühistas bänd tuuri Austraalias ja Uus-Meremaal. Siis selgitati olukorda fännidele nii: "Nagu paljud teist teavad, on meie vend James juba aastaid võidelnud sõltuvusega. Ta oli nüüd kahjuks jälle sunnitud ravile minema, et enda kallal tööd teha."

Hetfield on varem rääkinud, et võõrutusravi on väga kasulik. "Mulle mõjus see, et ma olin seitse nädalat kuskil, kus mind võeti tükkideks lahti. Kogu mu elu - kõik mu mõtted, karjäär, perekond võeti ära. Jäin ainult mina. Sellisena ma sündisin, olin hea inimene, kõik oli korras. Nad üritavad seal sind tagasi selle juurde suunata, sind uuesti üles ehitada."

Kiiret paranemist!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid