Seoses üleüldise valitseva enneolematu olukorraga on sattunud muusikud ning kontsertkorraldajad keerulise sasipuntra sisse. Kontserdid jäävad ära ning festivalid lükatakse käegakatsutamatusse kaugusesse edasi, mis tähendab, et vähemalt kuni suve hakuni ei toimu justkui midagi. Töö, mis eeldab väga paljude inimeste kokkutulekut ja koosolemist, on praegusel hetkel mõeldamatu.

Sellegipoolest oleme rõõmsalt optimistlikud ning täiesti kindlad, et saame üheskoos suurepäraselt hakkama, sõnati enne kontserdit saadetud teates.

Sest pole ju olemas lahendamatuid olukordi! Koostöös Eesti ürituste tehnikalahendustega tegeleva ettevõtega RGB Baltic töötati välja uuemoeline kontsertvõimalus.

Tõnis Noevere (Metsatöllu trummar): "Kui RGB poole pöördusime, et kas sellist asja saaks teha, siis võeti kohe härjal sarvist ja pandi paari päevaga püsti selline set-up, et me saame anda ka visuaalselt väga vinge kontserdi. Me oleme isegi üllatunud, kuidas RGB kutid olid kohe teemas ja mõtlesid kaasa ja hakkasid tegutsema. See stuudio jääb nüüd mõneks ajaks püsti ja kuuldavasti hakkab seal ka niimõndagi muud toimuma, aga meie saame olla esimesed, kes seal kontserdi annavad."
Koos Metsatöllu muusikutega töötavad voogedastatava kontserdi toimumise nimel Metsatöllu tehniline meeskond: Keijo Koppel, Leho Säde ja Ringo Muhhin. Samuti pürotehniline meeskond, video-operaatorid, voogedastuse spetsialistid.

Kogu kontsertvaadend on kogu maailmas jälgitav tasuta.

Kes aga soovib ansamblit ja tehnilist meeskonda toetada, et ka edaspidi oleks võimalus head muusikat nautida, siis saab endale taskupärase piletihinna kanda toetusena PayPal kontole: pood@metsatoll.ee:https://www.paypal.com/

Võimalus on kanda oma toetus ka Metsatöllu pangakontole: EE481010220078881018, OÜ Muldonn ja Viisud