Kümnest tegelasest kuus esines laulunumbritega "Maskis laulja" avasaates, neli aga astusid lavale 2. saates. Põnevust oli palju, sest nii rahvas kodudes kui ka detektiivid Krista Lensin, Mart Juur, Brigitte Susanne Hunt ning Ženja Fokin nuputasid usinalt, kes kuulsustest maskide taga peituvad. Ka täna pidi üks osaleja saate lõpus oma identiteedi paljastama.

„Olen väga rõõmus, et selle väljakutse vastu võtsin – siin oli väga mõnus ja loominguline õhkkond,“ tunnistas Laine Randjärv, lisades, et ega koorijuht tavaliselt naljalt mikrofoni laula. Rotti kehastunud Laine Randjärve lauluduell toimus esmalt Putukaga ja siis Silmamunaga. Roti esitused olid „Tsirkus“ ning „Somebody Loves Me“.

„Maskis laulja“ detektiivide pakkumised Roti kostüümis peituja kohta olid saates nähtud vihjeklipi põhjal Mailis Reps, Ülle Madise, Keit Pentus-Rosimannus, Kaja Kallas ning Brigitte Susanne Hundi poolt pakutud täiesti õige nimi - Laine Randjärv! Arutleti, et tegemist võib olla poliitikuga või inimesega, kes paneb teisi tööle või juhatab neid. Mart Juur oli kindel, et ta on seda häält kuulnud palju, kuid mitte lauljana. Pakuti ka, et ta võib olla osalenud näosaates võistleja või kohtunikuna. Välja käidi seos koorilauluga.

Saate vihjeklipis antud info puudutas Laine Randjärve tegemisi mitmes vallas – koorijuhi, Tartu linnapea, kultuuriministri, Riigikogu aseesimehe ning ka näosaate kohtuniku ja külalisesinejana.

„Maskis laulja“ kümnest võistlejast on nüüdseks avalikustatud kaks – Vanapaganast Jaanus Nõgisto ning Rotist Laine Randjärv. Show jätkub juba järgmisel pühapäeval, mil laulunumbritega astuvad rahva ette Lill, Sõdalane, Pilv ja Silmamuna.

Eile meie seast igaveseks lahkunud TV3 tegevjuht Priit Leito pidas "Maskis lauljat" oma uueks lemmikuks, rõõmustades südamest avasaate edu üle ning uskudes, et praegusel kriisiajal aitab saade suurepäraselt tuju tõsta, et positiivsusega igapäevamuresid leevendada.

Vaata kõiki tänaseid etteasteid siit ja loe all, kes lugejate arvates nende maskide all peidus on:

Duell 1

Rott – “Tsirkus"

Putukas – "Love Is in the Air"

Duell 2

Sõdalane – "Mässajate laul"

Silmamuna – "Like a Virgin"

Viimane heitlus:

Rott – "Somebody Loves Me"

Silmamuna – “Heikiga"

Ka Kroonika lugejad nuputasid, kes on maskide all ja kirjutasid oma pakkumisi. Kas nad olid targemad kui saate detektiivid?
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid