Tänaseks on märtsist augustisse lükatud TMW 2020 festival kavasse kinnitatud ligi 90% varem väljakuulutatud esinejatest ning lisatud üle 20 uue artisti ja 4 uut esitlusõhtut. Kokku on programmi kinnitatud 162 artisti 23 riigist.

Uue eriüritusena leiab TMW programmist 28. augustil Kalamajas Tallinna Kalju baptistikoguduse kirikus toimuva Erki Pärnoja soolokontserdi, millel mitmekülgne looja ja multiinstrumentalist esitab oma veebruaris ilmunud neljanda albumi „Leva” kava.

Mitme kontserdiõhtu kavad on täienenud uute nimedega. TMW avakontserdile Fotografiska keskuses on lisandunud Kadri Voorandi ja Mihkel Mälgandi džässiduo ning samas toimuva Üle Heli festivali esinejate sekka Rootsi pianist Shida Shahabi ja Venemaa ambient helikunstnik Atariame. Noblessneri Nobeli saalis toimuvat Funk Embassy pidu täiendab džässi ja souli lauljatar Sofia Rubina koos oma bändiga. IDA kontserdiõhtul Kai kunstikeskuses saab kuulda neuroteadlasest elektroonilise muusika produtsendi Kristjan Kalmu projekti MLAK ja Robert Nikolajevi uut eksperimentaalprojekti Weak People. GROM festivali kavasse Sveta Baaris on lisandunud Soome indiebänd MEAL ning samas toimuvale Intsikurmu festivali õhtule Hannaliisa Uusma ja Brigitta Davidjantsi duo HUNT. Von Krahli metali lava kolm uut bändi on Preternatural Lätist, Coilguns Šveitsist ja äsja uue albumi avaldanud Eesti death-metal grupp Intrepid.

Kavasse on lisandunud ka kolm põnevat alternatiivmuusika üritust. 27. augustil toimub Sveta Baaris kontserdiagentuuride Damn.Loud ja Urban Culture Entertainment tumepopi ja eksperimentaalrocki õhtu „Void Valley”, kus esinevad Eesti tõusev tegija Bedless Bones, Hope Saksamaalt ning tervelt kolm Belgia artisti – Thot, Wiegedood ja Figure Section. 29. augustil toimub Kauplus Aasias geto-house’i ja elektro pidu „Smoke Break”, esinejaiks produtsendid-dj-d laurel, MODERN DISEASE, AL-T ja Kirja Eestist ning Charlotte Bendiks Norrast. Noblessneri technoklubis HALL leiab samal ööl aset koostöös kuulsa Berliini klubiga Salon Zur Wilden Renate kureeritud reiv, kus lisaks maja residentidele on rivis Londoni legendaarse peosarja lo*kee asutajast dj Sebastian Voigt, Berliini queer reivide eestvedajast S.Ruston ja Renate klubi staar The Swift.

Algselt Telliskivi Vaba Lavale plaanitud Made in Baltics & Sony Music esitlusõhtu ning Eesti Jazzliidu, festivali Jazzkaar ja Viljandi pärimusmuusika festivali ühine esitluskava on üle viidud Salme Kultuurikeskusse.

Alates tänasest, 31. märtsist on Piletilevis taas müügil TMW muusikaürituste üksikpiletid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid