"Lugu "Kaks meetrit" on loodud selleks, et tõsta sel keerulisel ajahetkel pisut inimeste tuju ja tuua ellu päikest. Singel on loodud usus, et peagi saab see periood läbi, kui kõik üheskoos veel pisut pingutame. Mida paremini peame kinni praegu 'Kahe meetri reeglist'', seda kiiremini saame varsti naasta oma tavapärase elu juurde, mida me kõik juba väga igatseme," seisab video kirjelduses.

"Loo video keskmes on armastajapaar, kes olude sunnil ei saa omavahel praegu kohtuda, kuid hoiab siiski oma meele positiivsena, et peagi tuleb see ilus päev...'' Just teile armastajad ongi see lugu pühendatud."

1. oktoobril sündis Uusküla perre poeg Ralf Hubert, kellega ema senini tublilt kodus on olnud. Hiljuti antud intervjuus Sky Plusis avalikustas lauljanna, et beebi on juba roomama hakanud, mistõttu peab hakkama ruttu kodu lapsele turvalisemaks muutma.

Elukaaslase Markoga lauljanna pulmi veel plaaninud ei ole. "Sõrmuseid veel ei ole, aga küll see tuleb. Olen naine, kes on sellistes asjades vana kooli inimene – mina abieluettepanekut ise tegema ei tõtta ja ootan, et seda teeks mees."