Nüüd on tulnud mehe vägivaldne pool eriti avalikuks, sest märtsi lõpus jõustus saatejuhi ja Elizaveta lahutus. Kuigi algselt ei soovinud naine rääkida 2018. aasta detsembris juhtunud peksmisest, siis nüüd otsustas mees ise suu puhtaks rääkida.

45-aastane staar tunnistas intervjuus, et ta läheb endast välja, kui naised ei järgi tema nõudmisi. Tema arvates provotseerisid naised teda ning tal on oma versioon juhtumistest.

Näiteks väitis mehe esimene ohver Jekaterina, et mees viskas ta kodunt välja, kuid Basharovi arvates ütles ta naisele, et ta peab verandale minema. "Ta oleks võinud rahulikult minna teisele poole maja ning tulla tagasi, keegi ei visanud teda välja," väidab Basharov.

"Siis jah, ma lõin teda. Kuid ma ei löönud mitu korda," õigustab mees. "Ma andsin talle kõrvakiilu, et teda maa peale tagasi tuua. Tal oli raevuhoog," väidab Basharov, kuigi on teada, et naine sai raske ajukahjustuse ning pidi olema mõnda aega ka koomas.

Basharov tunnistas üles ka teise abikaasa Elizaveta löömise ning ninaluu murru tekitamise. Ta õigustas oma käitumist sellega, et teda provotseeriti. Toona otsustas Basharova, et ta ei soovi oma vigastusi fikseerida ja näitleja vastu süüdistust ei esitatud. Naise vend rääkis avalikult meedias, kuidas tuntud telenägu alkoholi tarvitades pööraseks ja vägivaldseks muutub.